Aktualita - nové stránky právní poradny

Nové stránky právní poradny naleznete zde:

Právní poradna pro každého – zaregistrujte se a můžete pokládat dotazy

 

Připravili jsme zde pro vás  podrobný návod registrace


Nová témata - přidejte váš dotaz

Datum: 25.02.2014

Vložil: Dana

Titulek: spoluvlasnictví

muze si zrídit živnost na spoluvlasnictvi třech vlastníku,beztoho že by se předem s ostatními domluvil.Neměl by mít k teto činnosti souhlas zbyvajících spoluvlasníku písemně.

Odpovědět

—————

Datum: 04.09.2013

Vložil: Dana Königová

Titulek: výživné

Dobrý den,mám dotaz ohledně výživného které mám otec mé dcery posílat do 15 dne v měsíci,dnes se mi ozval pán že je správce peněz mého bejvalého který vyhlásil soudně bankrot,na otázku zda mi peníze budo chodit včas jak je na rosudku do 15 dne v měsíci mi bylo zděleno že ne,i když otec mé dcery má výplatu na učtě včas tak mě správce výživné bude posílat až 27 dne v měsíci,když jsem se optala proč tak mi správce odpověděl že ho nezajímá datum na rosudku a že jeho učetní to bude posílat tedy až toho 27,je tomu tak možné?Jsem samoživitelka se třemi dětmi a na penězích k datumu jak je na rosudku jsem docela závislá.děkuji Dana - See more at: https://odpovedi.eu/placeni-vyzivneho-spravcem-pri-bankrotu-5971#sthash.yBOJg4Q5.dpuf

Odpovědět

—————

Datum: 21.05.2013

Vložil: Jana Zenková

Titulek: přihlášení k OZP

Minulý týden jsem na ulici podepsla přihlášku k Odborové zdravotní pojišťovně pro sebe a svého syna . Na můj dotaz o stornování, který jsem jim včera posílala e-mailem, reagovali takto: nebude ji možné zrušit, neboť zároveň s přihláškou jste podepsala i potvrzení - souhlas, že se chcete stát pojištěncem OZP od 1.1.2014 a to dobrovolně a na základě své svobodné vůle. O čemž samozřejmě nic nevím. Je možné přihlášku stornovat neboi opravdu není? předem děkuji za odpověď.

Jana

Odpovědět

—————

Datum: 29.04.2013

Vložil: Petra Šnoblová

Titulek: cizí vodoměr na mém pozemku

Dobrý den,
máme pozemek,kde je vodoměr našeho souseda.Věcné břemeno v kupní smlouvě není,soused odmítá vodoměr přesunout na svůj pozemek.Co se s tím dá dělat?

Děkuji Petra Šnoblová

Odpovědět

—————

Datum: 29.11.2012

Vložil: Martin

Titulek: Kontakt

Zdravím Martine,

zaujal nás Tvůj blog a rádi bychom Tě oslovili k případné spolupráci. Kontaktuj nás přes náš web online právní poradny https://pravni-poradna-online.cz nebo https://muj-pravnik.cz

Díky,
Martin

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Nové stránky právní poradny naleznete ZDE


UPOZORNĚNÍ
Redakce tohoto webu nenese právní odpovědnost za právní důsledky použití zde uveřejněných názorů a odpovědí. Spamy, a nevhodné příspěvky budou mazány.


Zeptejte se na své právo!

Právní poradna na těchto stránkách probíhá prostřednictvím otevřeného fóra, do kterého může přispívat každý návštěvník stránek. Redakce portálu ale na dotazy odpovídá již pouze na nových stránkách právní poradny.


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství