Aktualita - nové stránky právní poradny

Nové stránky právní poradny naleznete zde:

Právní poradna pro každého – zaregistrujte se a můžete pokládat dotazy

 

Připravili jsme zde pro vás  podrobný návod registrace


Nová témata - přidejte váš dotaz

Datum: 15.04.2020

Vložil: rardStony

Titulek: How To Get Free Followers And Likes On INSTAGRAM 2020 APRIL

[url=https://iamnotarobot.net/instagram-free-followers-how-to-do-it]Followers Without Verification 2020 MAY[/url]

First, gift your unique view of the world. Instagram is a area where you make and act out your own lifestyle. create a strategy (that is, clarify your goals and methods by which you will take on them), and next consistently accept it by regularly publishing the content.
Check what photos get the most likes. Instagram users pick illustrations in light tones, behind lightening filters, preferring blues rather than shades of red. You can apply filters from Instagram, but you can afterward use more powerful apps, such as Vsco, Afterlight or Snapseed, in which we will find a lot of good effects and editing options for our photos. The mobile (and free!) bill of Lightroom - one of the best photo dispensation programs from the Adobe suite - is as a consequence utterly popular.
Afterlight is actually quite a simple tool, but it contains all the valuable functions and as many as 74 swing effects. One of the most interesting options is play up Tone, which allows you to twist going on the blue color, which gives the photos a cleaner, fresher look. Snapseed, in turn, allows for selective settings in a fixed area of the photo, which works good in situations where we desire to focus the viewer's eyes on a specific place of the photo. upon the supplementary hand, Lightroom will permit you to precisely get used to the brightness and saturation of the prearranged color, e.g. by playing similar to the blue color slider you can create water and publicize acquire a fashionable turquoise shade.
Camera + is as a consequence a good application (only for iOS). It costs $ 2.99, which is adequately worth investing! It will allow you to get effects similar to professional equipment. This application has been endorsed by become old and Wall Street Journal for making a propos all shot look indigenous and great.

KW:
Followers + 2020 MAY
Free INSTAGRAM Likes Famoid 2020 APRIL
Free INSTAGRAM Followers Without Verification And Survey 2020 APRIL
Get Free Followers For INSTAGRAM 2020 MAY

Odpovědět

—————

Datum: 08.12.2015

Vložil: Oldřich Vrzal

Titulek: anténka na fasádě domu

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat o právní konzultaci a radu ohledně nátlaku stavební firmy na odstranění mini anténky pro bezdrátový přístup k internetu z fasády domu při její opravě. Samozřejmě pokud se i takovou činností můžete zabývat. Anténka je majetkem firmy Freebone, je tam již řadu let a nyní nám zástupce stavební firmy nařídil ji odstranit protože působí na fasádě rušivě a vyhrožuje nám sankcemi. Anténka vyčnívá asi 15cm a má průměr asi 10cm. Z technického hlediska je nelze umístit dovnitř místnosti a pro příjem musí být na vnější straně a nasměrovaná na přístupový bod Freebone. Provozování živnosti pak bez přístupu k internetu není možné a jiný typ připojení nemám. Mám z internetu vytištěné prohlášení ombudsmana Otakara Motejla k této problematice které je sice jednoznačné, uvádí že se jedná o zákonné omezení vlastnických práv a k umístění antény na fasádu domu není třeba ničí souhlas, pro některý druh lidí ale málo důrazné a přesvědčivé.
Omlouvám se pokud Vás ruším a děkuji za Váš čas.

S přáním hezkého dne

Oldřich Vrzal

Odpovědět

—————

Datum: 20.11.2015

Vložil: Dagmar

Titulek: Byt

Dobrý večer.Chci moc poprosit někoho o radu kdo se vyzná ve věci koupi bytu atd..... Moje sestra si chtěla koupit byt.Nebylo to přez realitku a tak se se na něj šla podívat.Byl tam majitel a jeho právník.Byt se ji velice libil a právník řekl když budete mít zájem tak musíte zaplatit zálohu 30tisíc kč.Bála se že by ho prodaly někomu jinému a tak za týden zaplatila tu požadovanou částku.Doma to pak vše řekla manželovi a šel se taky podívat,ale už jen s majitelem bytu.A byl zklamaný,no zkrátka to chtěly zrušit a vrátit zálohu.V tom byl ale problém protože právník nebyl celé prázdniny k dostižení,byl stále na dovolený u moře.Už od září moje sestra s manželem si s ním dopisuji a žádné vyrozumění jim do této doby nedal. Prosím o radu jestli má nárok si celou částku nechat a nebo jenom něco??????Mockrát děkuji za odpověd

Odpovědět

—————

Datum: 17.07.2014

Vložil: Ivana Otáhalová

Titulek: zástup za mateřskou

Dobrý den, mám uzavřenou pracovní smlouvu před 1.1.2012 na dobu určitou po dobu mateřské paní XY, Myní se bojím, je to téměř 3 roky, že ztratím zaměstnání ze dne na den. Mám kontaktovat personální oddělení, kdy se paní vrací ? Nebo mám mít dodatkem ke smlouvě přesné datum ukončení napsáno ? Kdyby šla paní na další mateřkou, můžu jí zastupovat dále, ale oět nevím, kdy se vrátí, třeba i předčasně. Děkuji za odpověď. Ivana.

Odpovědět

—————

Datum: 17.07.2014

Vložil: Jaroslav Kočí

Titulek: exekuce

Mohou zabavit 17,5letému synovi,žijící s námi v domácnosti,majetek,na který si vydělal brigádou a je prokazatelnč jeho (faktura na jeho jmeno) ?
Mohou bez přítomnosti vstoupit do bytu,který mne nepatří (jsem v nájmu) a majitel bytu nemá se mnou nic společného?
Mohou obstavit účet,který mne nepatří,ale mám dispoziční právo?

děkuji za odpovědi JK

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Nové stránky právní poradny naleznete ZDE


UPOZORNĚNÍ
Redakce tohoto webu nenese právní odpovědnost za právní důsledky použití zde uveřejněných názorů a odpovědí. Spamy, a nevhodné příspěvky budou mazány.


Zeptejte se na své právo!

Právní poradna na těchto stránkách probíhá prostřednictvím otevřeného fóra, do kterého může přispívat každý návštěvník stránek. Redakce portálu ale na dotazy odpovídá již pouze na nových stránkách právní poradny.


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství

PageRank ukazatel optimalizace PageRank.cz