Sousedské vztahy - Potíže se sousedem

Datum: 13.01.2014

Vložil: ivetka

Titulek: sousedské poměry

Dobrý večer.Bydlíme bydlíme v cihlovém domě kde nás žije 8lidí.Od lonského roku máme problémy s naší sousedkou ,která neustále okřikuje,napomíná ,stěžuje si a nadává na naše děti-Proto jsem se byla ptát zbývajích sousedů jaký mají na tuto věc názor a nikdo proti dětem nic nemá.Neporušují noční klid a ráno jdou do školy v klidu.Paní domácí vadí ,že poschodech dělají hluk,obouvají si lžíci boty,a dveře od hlavního vchodu pozavření bouchnou,ale to dělají všichni nájemníci v domě ale děti neustále komanduje.Jak docílit ,aby děti byly v klidu a my taky.

Odpovědět

—————

Datum: 27.05.2014

Vložil: Ano

Titulek: Re: sousedské poměry

Děti=hluk. Chudák každý nájemník co bydlí ve starém paneláku nebo činžáku a to pod mladou rodinou, to je nejspíš na odstěhování. Bohužel je špatná akustika i v novostavbách...nevím, kde dělají soudruzi stále chybu.. Radím Vám, při kritice vašich dětí souhlasit a před paní se je snažit napomínat, ať vidí snahu a ne že jdete proti ní.

Odpovědět

—————

Datum: 03.08.2013

Vložil: Ivana

Titulek: Sousedova zeď

Dobrý den, s našimi sousedy se změnily vztahy poté, co jsme si postavili v jejich blízkost, tzn. vedle nich nový dům. V blízkosti jejich zdi ode dvora, která je vysoká 4 m, z velké části neomítnutá a tudíž nevzhledná (soused jako důchodce její opravu odmítá) jsme vysadili přísavník, který zeď přikryl. Sousedovi se to nelíbí a požaduje odstranění zeleně. Podotýkám, že rostliny mají dostatek vláhy z pozemku, který je mírně svažitý, takže obavy ze zamokření zdi vlivem zalévání nepřipadá v úvahu. Je požadavek majitele zdi oprávněný? Děkuji za odpověď.

Odpovědět

—————

Datum: 29.07.2013

Vložil: Marie

Titulek: úklid bordelu u sousedů

Dobrý den,
před rokem jsme koupili domek. Bývalý majitel navozil k sousedům staré krámy a nechal je tam u nich na zahradě. Sousedé na nás tlačí a vyvolávají konflikty, že my máme odklidit ten bordel po bývalém sousedovi. Je tam toho hodně, nestačilo by to ani na jeden přistavený kontejner. Zkoušela jsem kontaktovat bývalého majitele, ale ten nám nebere telefony a nereaguje na výzvy dopisem. Nechceme ten bordel po něm likvidovat z finančních duvodů, bývalý majitel je velice vychytralý a určitě by později přišel, že chce za to zaplatit za ty staré věci. Ještě ke všemu ty staré krámy leží na naší zdi, máme vlhkou zed od toho. Prosím, poradte mi, jak řešit tento spor. Mám se obrátit na advokáta???

Odpovědět

—————

Datum: 25.07.2013

Vložil: Mike

Titulek: oznámení

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli je soused povinen oznámit nám, že si chce na svém pozemku vybudovat jímku.
Děkuji

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství

PageRank ukazatel optimalizace PageRank.cz