Sousedské vztahy - Potíže se sousedem

Datum: 20.08.2012

Vložil: Martina

Titulek: obtěžování světlem-kametra s LED osvětlením

Dobrý den, moc prosím o radu-řešení. Soused v protějším domě instaloval kolem domu několik kamer, jedna je s LED osvětlením a je namířena naproti našim oknům, kamera sice zabírá jeho auta na dvorku, ale světlo osvětluje daleko větší prostor-tedy bohužel i naše okna světlo se spíná v okamžiku stmívání a vypíná se se svítáním. Souseda jsme žádali, aby kameru sklonil tak, aby nás svým světlěm neobtěžovala a nebo namontoval na vhodnější místo. Bohužel neúspěšně. Jak bychom měli dále postupovat ? Děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 25.07.2012

Vložil: Milan

Titulek: Jak to vyřešit

Dobrý den, prosím o radu jak vyřešit nesnášenlivost mezi sousedy. Jsem místostarosta v malé vísce . Řeším spor dvou rodin ,kteří si dělají neskutečné naschváli , policie je zde na dením pořádku , rozumná domluva není možná , existuje možnost nějakého finančního postihu nebo pokuty ,děkuji za odpověď .

Odpovědět

—————

Datum: 18.04.2012

Vložil: Jitka

Titulek: Problém se sousedkou

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat ohledně problému se sousedkou. V listopadu jsem se nastěhovala do nového bytu, je to menší panelák spíš činžák. Bydlí tu ovšem samý starší lidi a my s přítelem jsme jediný "ty mladý". Já chodím na brigádu o víkendu a proto se občas stane že přijdu domů kolem půlnoci. Jinak se u nás žádný párty nekonaj. Sousedka na mě ovšem už 3x vyletěla, že když jdeme domů tak děláme hrozný hluk, zašlo to i tak daleko že mi začala nadávat a poslala na mě delegátku, která mi vyhrožuje že mě dá na družstvo. Tvrdí mi, že si stěžuje více lidí, ale ani jedna z nich mi nedokáže specifikovat co děláme, prostě děláme hluk na chodbě, už nevím jak mám chodit domů. Když za nima dneska přítel šel byly na něj hrozně milý, vždycky nadávaj jenom když jdu sama. Mám strach a nevím co dělat :( Poradíte mi ?

Odpovědět

—————

Datum: 17.04.2012

Vložil: Ivana

Titulek: soused bláznem

Dobrý den.
Už pár let máme problém z bohatým sousedem který nám působí psychickou ůjmu. Zvláště mému příteli.Jedná se o člověka který si nevidí do pusi a stále nás obtěžuje nadávkami,víhružkami a dokonce nás začal i pronásledovat a pak samozřejmě vyhrožuje. Bojím se že nám otráví i psi jelikož už se o to jednou pokusil, ale bohužel nemám žadné důkazy.Má hodně podplacených lidí a snaží se nám doslova dělat peklo za života a vymýšlet zase nové ,,kousky" kterými by nás dostal na psichické dno.prosím poraďte co s ním. Ani policie ani obecní úřad nám nepomohl.Zatím mockrát děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 13.03.2014

Vložil: JINDRA

Titulek: Re: soused bláznem

DOBRÝ DEN MÁM ÚPLNĚ TO SAMÉ A ŘEŠÍM TU VĚC JAK MI PORADILI TAKÉ SEM NEMĚLA DŮKAZY 4 ROKY SEM MUSELA POSLOUCHAT JEJICH TELEVIZI ZNĚLO TO JAK ROZHLAS Z MĚSTSKÝCH AMPLIONŮ OD 7 RÁNO DO 22.30 HOD.ANI MĚSTO ANI POLICIE NEPOMŮŽE PORADIL MI PÁN NA INTERNETU.TO CO DĚLAJÍ VÁM DĚLEJ TE VI JIM KOUPILA SEM SI RÁDIO A ÚPLNĚ JE IGNORUJI A KDYŽ ZAČNE NADÁVAT ŘÍCT MU ULEVILO SE TI TELEVIZE JE POTICHU A JÁ VESELE POUŠTÍM RÁDIO ALE JEN SI MUSÍTE VYCHYTAT JEHO SLABINY U MĚ OD 5 DO 20 HOD.TEL.NOV. ALE NECHÁVÁM HO HRÁT DO 22.00HOD NAUČILA JSEM SE ASERTIVNÍ ŘEČ.A POMÁHÁ TO.CHCE TO SE NEBÁT.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství

PageRank ukazatel optimalizace PageRank.cz