Smlouva o smlouvě budoucí o zřízení věcného břemene a dědictví

Datum: 06.07.2009

Vložil: Vladimír Kohout

Titulek: Věcné břemeno na kanalizaci

Dobrý den, mám ve vlastnictví pozemek, přes který chce obec vést v délce 50 m kanalizaci k čistírně odpadních vod. Na mém pozemku vznikne věcné břemeno pro tuto kanalizaci a pozemek může být do budoucna jako např. stavební parcela znehodnocený. Jak mám postupovat?

Odpovědět

—————

Datum: 26.01.2011

Vložil: vagner

Titulek: Re: Věcné břemeno na kanalizaci

mam ten sami dotas jak mam postupovat.

Odpovědět

—————

Datum: 13.04.2013

Vložil: František Gold

Titulek: Re: Re: Věcné břemeno nila kanalizaci

Co potřebují k zřízení věcného břemene na kanalizací která jde přes sousedův pozamek. Děkují.

Odpovědět

—————

Datum: 25.04.2009

Vložil: Markéta

Titulek: Platnost smlouvy

Dobrý den,chtela bych se zeptat..Stavíme si s pritelem dům a vse je psané pouze na pritele.Chtela bych,aby nemovitost byla psana na nas oba.Nyni jeho kamarad-pravnik vypracoval smlouvu,ale je bez razitka..Je tato smlouva platna?Staci jen nase podpisy nebo na smlouve musi byt razitko od pravnika?Dekuji.

Odpovědět

—————

Datum: 19.05.2009

Vložil: Petula

Titulek: Re: Platnost smlouvy

Pokud je nemovitost již zapsaná jako rozestavěná stavba v katastru nemovitostí a jako výlučný vlastník je uveden přítel, může Vám poloinu darovat. Smlouvu si můžete sepsat i sami, žádná povinnost sepisu advokátem, notářem či jiným právníkem neexistuje. Podpisy ale musí být na minimálně jenom vyhotovení smlouvy ověřené notářem nebo na obec. úřadě. Katastrálnímu úřadu se splolu s návrhem na vklad práva předkládá čtvero vyhotovení smlouvy - jedna s ověř. podpisy.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství