Vrácená faktura

Datum: 06.08.2012

Vložil: peetzn

Titulek: neuhrazené faktrury

firma nám k denštnímu dni dluží pes 100tis, a na výzvy reaguje způsobem, že fa jsou ještě příliž brzy po splatnosti... jaká je vymahatelnost dluhu, jak postupovat a kam se obrátit... děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 12.08.2009

Vložil: kristulek

Titulek: Neproplacené faktury

Dobrý den
Mám dotaz manžel začal podnikat a je plátcem DPH dostal nabídku v zahraničí od firmy u které pracoval. První faktura byla proplacená v termínu a nyní čekáme už na 2 faktury které měli být dávno proplacené.Stále se nic neděje splatnost na faktuře i ve smlouvě je vždy ke konci měsíce. Prosím o radu co dělat ?Jakým způsobem máme faktury dostat proplacene.Když je práce dávno hotová.Děkuji předem za odpověď

Odpovědět

—————

Datum: 31.05.2009

Vložil: Miloš

Titulek: neproplacená fa

U společnosti jsem pracoval 5let jako obchodní zastupce na ŽL. Nyní jsem ukončil spolupráci dohodou. Ale bohužel společnost mi neproplatila provize za duben 2009, Po tel kontaktu ni majitel společnosti zdělil, že mi ji proplatí až se mu bude chtít a on uzná za vhodné. Také jsem je žádal o poskytnutí podkladů pro fakturaci za květen do 20.5. Kdy jsem ukončil spolupráci. Nikdo se k tomu nemá. Děkuji za odpověd.

Odpovědět

—————

Datum: 15.04.2009

Vložil: help

Titulek: dotaz

Dobrý den, mám dotaz ohledně jedné situace příklad pokud: někdo ústně domluví službu (wifi internet) 2 měsíce platí fakturu , po dobu využívání tohoto internetu. A po 2 měsících řekne, že dále službu nebude využívat. A nebyla podepsaná smlouva. Může poskytovatel na základě toho, že poslal fakturu kde účtuje storno poplatek a instalaci zařízení, které bylo již bylo instalováno předchozímu majiteli tyto peníze vymáhat ?

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2008

Vložil: Petr M.

Titulek: platnost faktury

Před 17 měsíci jsem uzavřel s realitní kanceláří smlouvu o zprostředkování koupě nemovitosti. Měsíc po uzavření této smlouvy jsem opět navštívil realitní kancelář, aby mi zástupce kanceláře předal fakturu k uhrazení provize za zprostředkování koupě. Vzhledem k tomu, že na faktuře byl uveden dodatek o penalizaci za splacení po datu splatnosti a tato faktura mi byla předána po datu splatnosti (zřejmě se jednalo o neochotu tyto datumy aktualizovat), vymínil jsem si připsání dodatku o tom, kdy mi byla faktura skutečně předána. Z fakturované částky byla uhrazena pouze záloha (tato částka byla uhrazena ještě před převzetím faktury) a zbylá část nebyla do dnešního dne uhrazena, aniž by se jednalo o úmysl, ale spíše o opomenutí. Protože se realitní kancelář o zbývající částku zajímá až nyní a to dost vlažně, zajímalo by mě, jestli taková faktura je vůbec platná, nebo čekají na to, že jim jejich hloupost zaplatím.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství