Sousedské vztahy - Potíže se sousedkou

Datum: 26.11.2008

Vložil: Jana

Titulek: Agresivní soused

Dostali jsme byt od města.Lidem před námi,dělal ze života peklo,to dokazuje extrémně velký spis u policie(když přijela,prostě neotevřel!Kopal do dveří,kálel za dveře-dokonce jednu paní polil s vodou.Celý barák se ho bojí (moje děti už se bojí tak,že nechtějí chodit ven).Bydlíme v bytě cca 1.měsíc a už mi křičel na děti,že dupou."Řve"na ně,že na mě nesměji zavolat pod oknem,věčně strhává cedulky ze schránky -jak se mohu bránit.Můžeme docílit jeho vystěhování,pokud ano jakým způsobem!Nemám finance abych stavěla kvůli němu barák,jako předchozí nájemci!Děkuji za radu.

Odpovědět

—————

Datum: 08.11.2008

Vložil: veronika

Titulek: sousedské vztahy

dobry den máme potíže s naší sousedkou. a nevíme si už rady. začalo to tím že jsme koupili starší dům v řadové zástavbě, který jsme odstranili a postavili nový na témže místě. ze začátku byl klid ale poté ani nevíme z jakého důvodu proti nám začala sousedka vést nesmyslnou válku skrz různé úřady. například nesmyslnými a vymyšlenými obžalobami, které se stejně ukázali jako nepodložené. ale hold každý úřad musí vše vyšetřit.a tak se nám stavba táhne už několik let. jsme bezmocní. dokonce na nás podala žalobu na policii že jsme ji chtěli otrávit.což bylo samozřejmě vymyšlené. jsme už zoufalí a nevíme co dělat. i policie si s ní neví rady. jak se máme bránit?

Odpovědět

—————

Datum: 08.11.2008

Vložil: Martin - redaktor

Titulek: Re: sousedské vztahy

Dobrý den, doporučuji následující postup. Pokuste se sousedku slušně ale důrazně (nejlépe písemnou formou) upozornit, že v případě pokračování sporu budete nuceni podat na vaši sousedku žalobu podle § 174 trestního zákona pro křivé obvinění z trestného činu. Pokud by ani toto nestačilo zvažte skutečné podání žaloby.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství