Vymáhací agentura

Datum: 22.01.2013

Vložil: Probošt

Titulek: Re: prace

Dobrý den,mohu Vám pomoci s vymožením Vaších dluhů.Kontakt 724640077 S pozdravem Probošt

Odpovědět

—————

Datum: 16.05.2009

Vložil: Ševela J.

Titulek: vymáhání bez smlouvy

Dobrý den, mohl bych se prosím na něco zeptat?
Je možné vymáhat dluh mimosoudně , nebo jakkoliv jinak, když mezi dlužníkem a věřitelem , není žádná smlouva? Jen vzkazy, kde se o této půjče domluvili a převod z výpisu banky, kde není napsané ve zprávě pro příjemce komu a za jakým účelem byly peníze převedeny? Může to být bráno, jako důkaz? Děkuji Ševela

Odpovědět

—————

Datum: 26.11.2009

Vložil: gornazaryan@seznam.cz

Titulek: Re: vymáhání bez smlouvy

dobri den neni tonigdi dokaz " ale pokud on vam dluzi tak muzete mic dokaz staci gdis on budet pamatovac proc potreboval to penize a proc pujcoval ot vas "

Odpovědět

—————

Datum: 18.12.2008

Vložil: Jana Slunečková

Titulek: Vymáhací agentura

Dobrý den. Dlužila jsem firmě za připojení elektrické energie. Jednalo se o konečnou zúčtovací fakturu. Fakturu jsem zaplatila cca 2 měsíce po splatnosti. 15 dnů po zaplacení mi přišel dopis (s datem 8 dnů po zaplacení) od vymahačské firmy normální poštou. V dopise mi celkem nechutně vyhrožují a částku dluhu navýšili o jakýsi administativní poplatek a úroky z prodlení. Když jsem telefonicky kontaktovala poskytovatele energie, bylo mi sděleno, že s tím již nemají nic společného, že vše musím řešit pouze s vymahačskou firmou. A tak mám dotaz, zda je vymahačská firma oprávněna vybírat a hlavně zúčtovávat úroky z prodlení a také administrativní poplatky. Ve všeobecných podmínkách má poskytovatel uvedeno, že zákazník bere na vědomí, že veškeré náklady spojené s pohledávkou jdou k jeho tíži a to i odměna pro inkasní společnost, pokud ji poskytovatel využije. Zda ji poskytovatel využil, mi nebylo nijak od něj doloženo. Pouze mi přišel dopis od vymahačů obyčejnou poštou s poslední výzvou a s upozorněním, že můj dluh každým dnem rapidně roste. Prosím tedy o radu, jak mám dále postupovat.

Odpovědět

—————

Datum: 18.12.2008

Vložil: Martin - redaktor

Titulek: Re: Vymáhací agentura

Dobrý den, takovýto postup vymáhání pohledávek je zcela běžný. Velké společnosti (např. poskytovatel energie) si najímají specializované firmy na vymáhání pohledávek a ty si za práci s tím spojenou účtují poplatky a vymáhají po dlužnících původní částku + poplatky + případné úroky. Právně je to korektní. Pokud je dlužná částka správná radím zaplatit co nejdříve. Velmi často tyto případy končí exekucí se kterou se pojí ještě větší poplatky.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství