Snížení platu

Datum: 03.05.2012

Vložil: jirka

Titulek: snizeni zakladu platu

Dobry den prosim o radu pracuji jako skladnik 6let v jedne firme muj zaklad cini 78kc na hodinu plus premie 8kc na hodinu muj zaklad me byl snizen o 6kc na hodinu aniz bych s tim souhlasil a cokoliv ohledne meho vymeru podepsal dekuji za odpoved

Odpovědět

—————

Datum: 08.09.2009

Vložil: Lucie M.

Titulek: snížení platu

Dobrý den, prosím o radu... když mám dluh na nájmu můžou to u mne v práci zjistit a snížit mi plat?? mají na to právo? omlouvám se, ale nemám vůbec poněti o těchto věcech:) .děkuji předem o radu:)

Odpovědět

—————

Datum: 23.03.2009

Vložil: Taťána Marečková

Titulek: Snížení platu

Dobrý den,
k 1.3.2009 jsem dostala výpověď pro nadbytečnost. K 5.3. 2009 jsem dostala nový Mzdový výměr - o 5.500,-Kč nižší, který jsem nepodepsala. Je možné snížit zaměstnanci v době výpovědi plat? A můžou mi snížit plat bez mého souhlasu? Děkuji za odpověď.

Odpovědět

—————

Datum: 15.12.2008

Vložil: Zuzana Žižková

Titulek: Snížení platu

Dobrý den. Prosím o radu, zda zaměstnavatel může zaměstnanci bez jeho souhlasu snížit výši platu, která je definována v pracovní smlouvě. Může být nesouhlas zaměstnance se snížením platu důvodem k výpovědi ze strany zaměstnavatele? Jestliže ano, má zaměstnanec nárok na odstupné? Děkuji za pomoc a za radu.

Odpovědět

—————

Datum: 15.12.2008

Vložil: Martin - redaktor

Titulek: Re: Snížení platu

Dobrý den, snížení platu uvedeného v pracovní smlouvě bez souhlasu zaměstnance možné není. Odmítnutí nižšího platu nemůže být důvodem k výpovědi ze strany zaměstnavatele. Nároku na odstupné se toto nemůže nikterak dotknout. Pokud byste potřebovala konkrétní řešení doporučuji se obrátit o radu na právní oddělení Úřadu práce ve vašem bydlišti. Je to zdarma :-)

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství