Podpis smlouvy

Datum: 06.01.2009

Vložil: Zdeněk

Titulek: smlouva

dobrý den.

mám zaplacený hrob mého syna a maminky a to do roku 2O14 .dříve se žadná smlouva na hrob u mest.úřadu nepsala.od letošniho roku požaduje měst.úřad podepsat smlouvu,ale z vyšším nájmem na deset let a částku kterou mám předplacenou do roku 2014 jen odečte.jsem povinen tuhle smlouvu podepsat a castku do roku 2014 doplatit?

Odpovědět

—————

Datum: 20.12.2008

Vložil: Michala

Titulek: podpis

Dobry den, na ulici sem si vzala od T-mobilu paušál, který sem nikdy nepoužila a přišla mi faktura na 5 tisíc! Protože sem zjistila, ze sem s nimi smlouvu nepodepsala můžou na mě poslat exekuci?? Jelikož mi s ni vyhrožují...děkuji Svobodva

Odpovědět

—————

Datum: 20.12.2008

Vložil: Martin - redaktor

Titulek: Re: podpis

Dobrý den, exekuci na vás poslat mohou podle z toho co však píšete bude neoprávněná a vy se budete moci domáhat odškodnění za její případné uskutečnění. Pokud jste nepodepsala smlouvu ze které vám vznikla povinnost platit oněch 5000,- Kč, tak je taková smlouva neplatná od samého počátku.
Pro příště doporučuji být velice ostražitý při podepisování čehokoli na ulici. Plynou z toho velmi často zbytečné nepříjemnosti.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství