Penále

Datum: 28.01.2011

Vložil: jaroslav

Titulek: Pújčka,exekuce, na smlouvě zfalšovaný podpis

Prosím o radu,trochu zamotaná situace.Vzal jsem si půjčku s tím že se to řešilo po telefonu,peníze jsem dostal na účet,řádně jsem splácel do doby než nastali u mně zdravotní problémy a dostal jsem se do platební neschopnosti.Pújčku mi okamžitě zpoplatnily,dostal jsem smluvní pokuty,penále,okamžitá exekuce.Mám nedoplatek 39000kč a teď po mně chcou s nákladama 188000kč dá se proti tomu něco dělat.Až dnes mi došlo že smlouva o půjčce kterou mně tentkrát zaslali není podepsaná mou osobou ale podpis byl z falšovaný a myslím si že pracovníkem ty společnosti.Mužu se bránit.Děkuji za odpověď.

Odpovědět

—————

Datum: 11.11.2009

Vložil: karel

Titulek: bank

je možné aby banka zrušila učet na kterýchodí duchod

Odpovědět

—————

Datum: 11.08.2009

Vložil: Šárka

Titulek: Vymahání dluhu

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je možné že mi chodí soudní obsílka s návrhem na exekuci za zboží které jsem nikdy nedostala a jestli jim stačí poslat čestné prohlášení že jsem nic nedostala děkuji za odpověď.

Odpovědět

—————

Datum: 22.12.2008

Vložil: Marta

Titulek: Penále

Dobrý den,exekutor po mě vymáhal určitou sumu,vše jsem zaplatila i s poplatky a penále.Nyní mě přišlo nové penále z té samé částky.Je to možné?

Odpovědět

—————

Datum: 23.12.2008

Vložil: Martin - redaktor

Titulek: Re: Penále

Dobrý den, pokud máte dojem, že jste dluh i s penále již uhradila obraťte se přímo na exekutorskou kancelář. Samozřejmě nelze vymáhat stejný dluh dvakrát.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství