Oprava zvonku

Datum: 17.12.2008

Vložil: Bohumila Zíková

Titulek: Oprava zvonku

Dobrý den. Prosím vás, měla bych dotaz. Dneska mi přišla faktura na 700kč na opravu zvonku. Bydlím v bytě v osobním vlastnictví. V červenci jsem si myslela, že mám rozbitý domovní zvonek. Řekla jsem to předsedovi družstva a on mi na opravu poslal firmu. Zvonky nedávno předtím dělali nové, nic k nim nevysvětlili...Firma se podívala ke mě do bytu a zjistila, že je zvonek vyplý, tak ho zapla. Dali mi podepsat papír, že tu byli.Dneska mi přišla ona zmiňovaná faktura.V ní je rozepsáno, jak nakládali materiál, že tu byli 1,5hodinu, jak monotvali zvonek, zkoušeli ho...Vůbec to není pravda a nic na papíru nebylo.Kam se mám prosím vás obrátit? Jsem nezaměstnaná samoživitelka 4letého dítěte na sociálních dávkách, které jsou tak akorát na nájem.Na zaplacení nemám. Děkuji na shledanou.

Odpovědět

—————

Datum: 17.12.2008

Vložil: Martin - redaktor

Titulek: Re: Oprava zvonku

Dobrý den, zde bych požadoval provedenou opravu jako reklamaci. Pokud, jak píšete, zvonky dělali nedávno nové. Prvně se obraťte na předsedu družstva, který opravu zprostředkoval.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství