Nájem bytu

Datum: 19.06.2010

Vložil: Vacková

Titulek: měřiče tepla

Dobrý den, bydlíme v nájemním bytě u soukromého majitele, nyní nám bylo nabídnuta možnost si pořídit měřiče tepla na radiátorech (máme plynovou kotelnu) nevíme zda si musíme pořídit měřiče na vlastní náklady, nebo se podílí na pořízení soukromý majitel domu. Děkuji za odpověď.

Odpovědět

—————

Datum: 22.10.2009

Vložil: Andrea

Titulek: opravy

Dobrý den,chtěla jsem poprosit o pomoc.Bydlíme v bytě první kategorie,ale vůbec tomu neodpovídá.Během dvou let nás osmkrát vytopily přetopením kotle,neustále nehřejou radiátory,nejdou odvzdušnit,okna již nejdou zavírat,a město nechce pomoci.Dávali jsme již několik písemných žádostí,ale kolikrát ani neodpověděli.Na koho se tedy máme obrátit?Předem moc děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 30.12.2008

Vložil: Nováková

Titulek: odpojení plynoměru a elektroměru

Bydlíme v nájemním bytě,odstěhovali jsme se a nechali oba měřiče odpojit.Udělali jsme dobře.Díky za odpověď

Odpovědět

—————

Datum: 23.11.2008

Vložil: Magda Machová

Titulek: Plynoměr

Dobrý den,měla bych dotaz ohledně odpojení plynoměru v domě.Po smrti mého otce probíhá dědické řízení.Jelikož jsme s bratrem z Ostravy a jedná se o dům ve vzdálenosti asi 300 km,nechali jsme odpojení plynomeru a elektroměru,na dobu,kdy nás předvolá notářka.Bohužel otec je již více jak měsíc po smrti,notářka nás nevolá a nám chodí upomínky o zaplacení záloh na plyn i elektřinu.Proto bych měla na vás dotaz,zda jsme tyto zálohy povinni platit,když probíhá dědické řízení.A ještě,když vše necháme odpojit,zda musíme zaplatit již stávájící upomínky.Děkuji Machová

Odpovědět

—————

Datum: 06.11.2008

Vložil: Pavel V.

Titulek: MĚŘÁKY

Dobrý den mám malý problém bydlíme v pronajatém bytě o velikosti 2+1,62m2. je možné aby jsme protopily plynem 23602,21kč. za rok? A také bych se rád zeptal jestli máme třeba ze zákona právo na vlastní měřáky tepla? V domě nás bydlí 5rodinn a všichni máme společný měřák,pak se to nějákým způsobem rozpčítává. Mockrát děkuji za odpověď.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství