Alimenty

Datum: 09.05.2010

Vložil: Adéla

Titulek: Re: Alimenty

Já osobně si myslím,že alimenty 2500 na osmiletou dceru,to je hodně málo.A já neznám v naší zemi normálně pracujícího člověka,který by se měl dobře.Mnoho otců své děti miluje,ale nejraději by nic neplatili.A ujišťuji vás,že platy zdravotních sester nejsou nijak závratné.Já sama jsem zdr.sestra.A to,že máte hypotéku a ostatní výdaje?Vaše ex-manželka jistě také platí poplatky.Nevím v jakém světě se pohybujete,ale v tom reálném jsou výdaje na děti jedny z nejvyšších.A věřte mi,že kvůli vaší hypotéce a splátkám na auto vám alimenty žádný soud na světě nesníží.Dovoluji si ještě podotknout,že majetek je pro vás zřejmě víc než vlastní dcera,proto se nedivte,že raději jede k babi s dědou.Mnoho úspěchů.

Odpovědět

—————

Datum: 29.12.2008

Vložil: Míla

Titulek: Změna příjmení dětí.

Dobrý den.Jsem podruhé vdaná,s nynějším manželem mám malou dcerku.Dvě děti z prvního manželství začaly navštěvovat ZŠ a chtěly by mít stejné příjmení jako my s manželem a jejich malá sestra.Je k tomu nutný souhlas jejich biolog.otce?Jak dál postupovat,aby ke změně příjmení dětí došlo,pokud jejich biolog.otec s tímto nesouhlasí.Ten děti již rok a půl neviděl,svátky,narozeniny,školu ani zdravotní stav(dcera je astmatička s bezlepkouvou dietou) dětí ho nezajímá.Děti si vůbec nebere,výživ.platí exekučně z platu.Jediným zájmem byl směšný obsah balíčku pro děti na Vánoce.Děti o něho zájem nejeví,jako svého otce berou mého nynějšího manžela.Děkuji za odpověď.

Odpovědět

—————

Datum: 18.12.2008

Vložil: Veronika k.

Titulek: Alimenty

Dobrý den, z prvního manželství mám dceru,po rozvodu manžel platil alimenty, po nějaké době jsem se podruhé vdala a nechala dceru přejmenovat v rodném listu. Zároveň však zůstává biologický otec v rodném listu i s dceřiným novým příjmením. Mohu nadále požadovat po prvním manželovi (biolog. otci) placení alimentů? Dovolila jsem mu totiž, že nějakou dobu platit nemusí, vzhledem k tomu, že neměl práci. Děkuji předem za odpověď.

Odpovědět

—————

Datum: 18.12.2008

Vložil: Martin - redaktor

Titulek: Re: Alimenty

Dobrý den, změna příjmení vaší dcery nemá vliv na placení alimentů od jejího biologického otce. tedy placení alimentů požadovat oprávněně můžete.

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství