10.03.2013 11:38

Učebnice angličtiny

Hledáte vhodnou učebnici angličtiny pro sebe nebo své dítě? Pokud ano, není nic snazšího, než se porozhlédnout po internetu a nejít vhodný e-shop, který nabízí učebnice angličtiny. Jedním z takových je e-shop UčebniceMapy.cz, který nabízí velmi širokou nabídku učebnicí angličtiny všech kategorií.

V nabídce e-shopu UčebniceMapy.cz je téměř 600 učebnic angličtiny. Takto širokou nabídku jen stěží najdete v klasické prodejně s knihami, jde o jednoznačnou výhodu prodeje učebnic online. E-shop je velmi dobře naprogramovaný a pro uživatele přehledný a příjemný. Učebnice lze vyhledávat podle několika kategorií, například podle nakladatelství, či zaměření učebnice od předškoláků, učebnice pro střední školy až po učebnice pro vysoké školy a učebnice angličtiny pro samouky.

E-shop s učebnicemi angličtiny nabízí rychlé doručení při dobrých cenách. Pokud si objednáte učebnice v celkové hodnotě nad 2500,- Kč, tak poštovné neplatíte. Vyplatí se tedy domluvit se ve třídě či kurzu a učebnice si objednat hromadně a ušetřit tak na poštovném. Samozřejmostí v nabídce jsou dnes již klasické učebnice angličtiny od nakladatelství OXFORD řady Headway, nebo učebnice Gateway od nakladatele MACMILLAN EDUCATION, či naprostou klasiku v podobě české učebnice pro jazykové školy včetně CD s výslovností a konverzacemi.

V nabídce e-shopu UčebniceMapy.cz nechybějí také specializované učebnice pro jednotlivé obory, jako jsou například učebnice pro zdravotní sestry, obchodní angličtina či angličtina pro technické obory. 

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství