13.03.2013 17:05

Prodej ready made firem

Už vám nestačí mít pouze živnostenský list a potřebujete si založit vlastní firmu? Nebo potřebujete rozšířit své portfolio firem o další společnost a nemáte čas čekat na zdlouhavé vyřízení na úřadech? Pokud ano, tak jistě uvažujete nad tím, jak to co nejrychleji udělat, aby vás to nestálo mnoho času, který potřebujete věnovat svému podnikání a zbytečně jste jej neztráceli při běháním po úřadech a čekáním ve frontách. Jednou z možností, jak získat novou společnost je nákup již založené hotové firmy, takzvané ready made společnosti bez historie, ale s vyřízenými veškerými administrativními úkony.

U nákupu ready made společnosti je možné mít novou firmu opravdu v řádu hodin. Nové ready made společnosti jsou bez jakýchkoli zápisů v registrech, které by vám mohli komplikovat vaše budoucí podnikání, všechny totiž doposud nevyvíjely žádnou činnost. Všechny společnosti samozřejmě mají splacený základní kapitál, postačí je koupit a můžete s nimi okamžitě začít podnikat. Nově koupenou společnost si také můžete ihned přejmenovat na libovolné jméno, podle vašeho přání. Součástí smlouvy o prodeji ready made společnosti je potvrzení o její bezdlužnosti. Prodej ready made firem je samostatným oborem podnikání, který je běžný v celém světě, nejedná se tedy o rizikové nabytí nové společnosti.

Prodejem hotových společností se v České republice zabývá řada firem. Jednou z nich je easy firma, jež se na prodej ready made společností specializuje. Mezi výhody patří například zkušenosti se zakládáním ready made s.r.o. v Praze a také odbornost zaměstnanců.

Kompletní výhody koupě ready made společnosti u Easy firma:

Vlastní firma během několika hodin = šetříte čas. Zakládáním společnosti byste jinak mohli trávit několik týdnů usilovné práce. Pokud využijete nákupu již hotové firmy, bude ji mít do několika desítek hodin bez běhání po úřadech.

Při koupi ready made společnosti není nutné splácet vlastní kapitál = šetříte peníze. Základní kapitál společnosti je již splacený, nepotřebujete žádné vlastní velké prostředky. Pokud zakládáte firmu sami, je potřeba minimální základní kapitál pro založení společnosti 200 000 Kč. Při pořízení již hotové ready made firmy toto platit nemusíte.

Při nákupu již založené společnosti se nevystavujete se riziku, že byste udělali chybu v administrativě = nezatěžujete se administrativou. Firmy, které se věnují prodeji ready made firem, tím tráví veškerý čas, a proto přesně vědí, které dokumenty je potřeba vyřídit, podepsat, co je třeba oznámit úřadům. S nimi se vyhnete problémům na úřadech i ztrátě svého drahého času.

Nákup ready made společností probíhá přímo v advokátní kanceláři a bez zprostředkovatelů = nákup bez rizika. Svěřujete se tedy do rukou profesionálů, takže není problém získat okamžitě odpověď na jakoukoli Vámi položenou otázku a vyřešit problém ihned na místě.

Ready made společností je několik typů

V nabídce ready made společností připravených k prodeji jsou jak společnosti českého typu – ready made s.r.o., ready made a.s. tak společnosti evropského typu ready made S.E. Veškerá administrativa je vyřešena už během první schůzky a převod společnosti na nového majitele trvá pouze několik následujících hodin.

V ceně při nákupu ready made společnosti je již v ceně zápis do obchodního rejstříku, notářský zápis o založení firmy, veškerá ověření a listin a podpisů a také bankovní poplatek. Další dotazy jsou přehledně zodpovězeny v části časté dotazy.

Proč tedy ztrácet čas běháním po úřadech, když stačí k získání nové společnosti jediná schůzka? Věnujte sami raději se tomu, čemu nejlépe rozumíte, tedy samotnému podnikání, které vám přináší radost a úspěch.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství