11.05.2013 11:44

Pracovní plošiny bazar - bazar použité stroje

Pracovní plošiny patří mezi základní pracovní stroje, každé větší firmy, která provádí venkovní práce, například opravy fasád, elektrorozvodů, nebo například instalaci billboardů a megaboardů. Pracovní plošiny jsou ovšem užitečné například i pro práci uvnitř továrních hal, kde se náramně hodí pro výškové práce a údržbu. Základní dělení pracovních plošin spočívá v technickém provedení zdvihání, kdy se pracovní plošiny dělí na nůžkové, teleskopické, kloubové. Další dělení je možné například na přívěsné, personální či manipulátory.

Pořízení pracovní plošiny ovšem není zrovna levná záležitost, obzvlášť pokud nebude využívána každý den, ale pouze pro nárazové práce. Řešením při pořízení pracovní plošiny je pořízení pracovní plošiny z bazaru. Použité pracovní plošiny se vyznačují stejnými vlastnostmi, jako úplně nové plošiny. Každá z pracovních plošin z bazaru musí pravidelně projít revizí a prohlídkou.

Jedním z bazarů, který nabízí použité prcovní plošiny je bazar společnosti StaTech.cz. V bazaru pracovních plošin najdete ke každé plošině vždy potřebnou dokumentaci, kompletní servis a poradenství. Samozřejmostí je široký výběr ze všech typů pracovních plošin a také náhradní díly pro všechny plošiny. Pracovní plošinu si tak můžete vybrat přesně podle vašich potřeb. 

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství