25.10.2012 18:14

Nová Společnost, ready made

Začínající podnikatelé musejí na začátku svého podnikání projít složitým kolečkem zakládání své firmy. To sebou obnáší chození po úřadech a vyplňování řady formulářů. Založení firmy není v České republice zrovna dvakrát nejzábavnější část podnikání, ale na začátku tím musí projít každý podnikatel, pokud se nerozhodne vyžít místo založení své firmy rovnou nákup již založené ready made-společnosti.

Nákup již založené a tedy zapsané a společnosti se splaceným základním kapitálem je rychlá cesta k vlastnímu podnikání, které můžete mít během několika dní. Stačí pouze převést vlastnictví na vás a provést změny údajů v obchodním rejstříku. Na prodej hotových společností takzvaných ready-made, se specializují přímo firmy a advokátní kanceláře, které společnosti založí, vyřídí veškerou spojenou administrativu, splatí základní kapitál a firmu prodají podnikateli, který chce začít podnikat. Hlavními výhodami koupě již hotové společnosti je samozřejmě úspora času spojeného s vyřizováním formulářů a zápisů do obchodního rejstříku. Další z výhod je, že odpadá časová prodleva a společnost je možné začít využívat - podnikat, okamžitě. Samozřejmostí bývají kvalitní a odborné služby, které jsou spojené se zakládáním desítek společností.

 

V České republice patří ke společnostem prodávajícím ready-made společnosti například firma Nová Společnost. Nová Společnost nabízí k prodeji ready-made firmy v Praze. Nabízené ready-made společnosti jsou akciová společnost a společnost s ručením omezením (s.r.o.) a také méně známá SE (Societas Europaea), což je evropská akciová společnost. Všechny nové raedy-made společnosti mají splacený základní kapitál a hotovou potřebnou administraci. Předností je spolupráce Nové Společnosti s advokátní kanceláří JUDr. Daniel Musil, která zajišťuje založení společností přesně v souladu s českým právem. Pokud novou společnost koupíte jako ready-made můžete využít dalších dodatkových služeb jako je například pořízení virtuálního sídla na atraktivní adrese v Praze a další. Pořízením virtuálního sídla vám dopadnou další náklad, jako je nutnost provozu kanceláře a zvýší se prestiž firmy díky atraktivní adrese. Další z doplňkových služeb je daňové poradenství anebo vedení účetnictví a provedení auditu společnosti. Doplňkovou službou je též zastoupení před státními orgány, což se velmi hodí, pokud podnikáte z místa mimo Českou republiku.

 

Nová Společnost nabízí pro měsíc říjen zvýhodněné ceny nových raedy-made společností a to v této nabídce:

  • prodej ready made s.r.o. za 22 900,- / navíc sleva 1 000,- při online rezervaci
  • prodej ready made za 20 900 s podmínkou zřízení služby sídlo na rok
  • sídlo na Praze 10 stojí měsíčně 125,- / ceny sídel v jiných částech Prahy – sídla společností

Ready made s.r.o. či ready made a.s. je řešením i pro stávající podnikatele, kteří potřebují vytvořit nové firmy, nebo nové pobočky, či ze svého portfolia vyčlenit určitý segment činností. U začínajících podnikatelů je hlavní výhodou odpadnutí získávání informací o tom jak založit firmu a u podnikatelů, kteří již podnikají je hlavní výhodou koupě založené raedy made společnosti úspora času, který mohou podnikatelé věnovat do toho, co umí nejlépe, vlastního podnikání. Samozřejmostí při koupi raedy made společnosti je možnost vybrat si předmět podnikání, typ společnosti (s.r.o., SE, a.s.) a také délku po jakou je společnost zapsána v obchodním rejstříku. Můžete si tedy koupit i společnost, která za sebou má historii – není právě založenou. Společnosti s delší historií mohou být důvěryhodnější u vašich obchodních partnerů nebo zákazníků. 

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství