29.07.2013 23:59

Lavičky

Jedním z prvků, který zpříjemní každý veřejný prostor, jsou venkovní lavičky. Venkovní lavičky se výborně hodí do každého parku, na veřejné bulváry či na sadové městské okruhy. Venkovní lavičky se uplatní také na náměstích ve městech či obcích, či před veřejnými budovami.  Venkovní lavičky zpříjemní každý prostor a jsou velmi vítaným prvkem. Venkovní lavičky zpříjemní i čekací místa, jako jsou zastávky vlaků či veřejné dopravy.

Nabídka laviček je opravdu velmi široká. Při pohledu na nabídku na webových stránkách KOV-ART si můžeme všimnout obrovské rozmanitosti nabídky laviček. Venkovní lavičky se dělí především podle své konstrukce a použitého materiálu. Podle použitého materiálu se venkovní lavičky dělí na kovové lavičky, betonové lavičky, litinové lavičky a na lavičky s recyklátem. Recyklát je recyklovaný plast, který na lavičce tvoří sedací a opěrnou část. Speciálním typem laviček jsou takzvané bezúdržbové lavičky, které jsou vyráběny z velmi pevných a odolných materiálů a proto jsou odolné proti poškození. Společnost KOVO-ART si bezúdržbové lavičky vyrábí sama, jde tedy o vlastní vyzkoušený produkt. I proto, že jde o vlastní výrobek společnosti KOVO ART, jsou bezúdržbové lavičky dodávány za velmi příznivou cenu, kdy odpadá marže dalšího prodejce.

Venkovní lavičky nabízené v e-shopu společnosti KOVO ART jsou vlastnívýrobky. Tato česká společnost se specializuje i na další typy městského mobiliáře, jako jsou například koše, či stojany na kola a zahradní nábytek. Výhodou nákupu lavičky KOVO-ART je také snadný způsob vyřízení případné reklamace, či výměny laviček, kdy opět odpadá mezičlánek v přeprodejci.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství