08.10.2012 13:10

Faktury online

Účetnictví a práce s vypisováním faktur a daňových formulářů jsou strašákem nejednoho živnostníka, či menší firmy. Přitom v dnešní době může být účetnictví a s ním spojené administrativní úkoly, jako je vystavování faktur, podávání přehledu DPH a další účetní úkoly velmi rychlé a snadné tak, že je zvládne každý. Řešením je využití online nástrojů, kterým je například online aplikace Súčto, která nabízí online účetnictví.

Súčto je jednoduchý online nástroj, který vám usnadní spousty práce s vypisováním a vedením faktur. V jednoduchém rozhraní si vytvoříte fakturu, kterou systém uloží a následně použije k vygenerování daňových přiznání. Samozřejmostí je možnost přístupu z více počítačů, či více uživatelských účtů. Výhoda aplikace súčto spočívá v cloudovém řešení, kdy máte faktury přístupné online i offline ve svém počítači. Online faktura je přístupná více uživatelům najednou a to prostřednictvím počítače odkudkoli. 

 

Samozřejmostí online aplikace je sada šablon s přesně nastavenými náležitostmi vyžadovanými podle zákona. Aktualizace je prováděna vždy v souladu s aktuálními změnami v legislativě. Nemusíte tak již hlídat měnící se zákony a naplno se věnovat svému podnikání. Pro zadání daňového subjektu vám stačí pouze znát jeho IČO a údaje se automaticky načtou z databáze ekonomických subjektů. Samozřejmostí online fakturace je možnost tisku, či exportu do PDF u všech typů dokladů.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství