18.11.2013 02:48

Daňová kancelář

Každý začínající podnikatel si myslí, že je možné zvládnout účetnictví svého podnikání vlastními silami. A většina podnikatelů, zejména ti úspěšní, kteří své podnikání nevzdají, brzy zjistí, že se vyplatí svěřit své účetnictví odborníkům a plně se věnovat svému vlastnímu oboru a vydělávání peněz. Od správy účetnictví a daňového poradenství je zde například Daňová kancelář Ing. Radek Bílý.

Daňová kancelář Ing. Radek Bílý se specializuje na vedení účetnictví a daňové poradenství. Kromě toho také poskytuje podnikové poradenství. Účetnictví zahrnuje všechny standardní účetní úkony, které jsou připraveny pro malé i velké firmy. Samozřejmostí je vedení účetnictví (jednoduchého i podvojného), zpracování mezd, zajištění auditu, komplexní účetní poradenství a také účetní horká linka. Samozřejmostí je zajištění daňových a finančních podkladů pro zahraniční klienty. Pokud má klient zájem, může také využít možnosti zpracování vnitřních směrnic a předpisů pro daňové jednotky.

Daňové poradenství vám může ušetřit značné částky vašich peněz. Daňová optimalizace by měla být součástí finančního plánu každé firmy. V Daňové kanceláři Ing. Radek Bílý se vám o vaše daně starají zkušení daňoví poradci. Daňoví poradci dokáží zajistit odklad pro podání daňového přiznání či prodloužení lhůt. Součástí daňového poradenství je také zastupování klienta při jednání s OSSZ, zdravotními pojišťovnami a finančním úřadem.

Daňová kancelář se specializuje také na podnikové poradenství, což je nabídka služeb pro jednání s bankami a zpracování podkladů klíčových pro úspěšné jednání s bankami. Jednání s bankami se nevyhne žádný podnikatel a sami ze svých zkušeností víte, o jak náročný proces vždy jde. Daňoví poradci vám dokáží zpracovat kvalitní podklady, které banky vyžadují. A především vám poradí, jak vaše výsledky správně prezentovat, aby vaše jednání s bankou bylo co nejkratší a úspěšné.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství