06.12.2011 10:42

Dámska móda

Nabídka dámské módy je opravdu nekonečná a tak není divu, že zásilkové obchody využívající katalogů pro propagaci a prodej nových kolekcí zboží mají stále žně. Mezi první zásilkové firmy s módou v České republice patřila společnost Quelle, kterou si mnozí pamatují z počátku devadesátých let. Je tomu opravdu tak. Quelle působí na českém trhu již od roku 1992. Dnes tato společnost vystupuje pod novým názvem Halens, pod kterým působí ve více než 14 zemích celé Evropy.

Halens se zaměřuje především na dámskou a pánskou módu, která otevírá každý katalog či leták. Nabídka Halens není omezená pouze na módu, ale zaměřuje se na také na dětské oblečení, obuv a hračky. Další část nabídky Halens tvoří bytový textil, nábytek, dekorace a domácí potřeby. Navíc je Halens distributorem více než 70 světoznámých značek, mezi které patří například Nike, Adidas, CONVERSE, Next, Resort, Reebok, Bench a další. Nejčastěji vyhledávaným zbožím je ale samozřejmě Halens dámská móda.

Veškeré zboží obsahuje 24 měsíční záruku a zboží objednané prostřednictvím internetu můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů. Halens nabízí také řadu akcí a slev. Speciální akce probíhá právě nyní před Vánoci. Slevy se nacházejí na internetových stránkách Halens ve zvláštní kategorii. Kromě přímého nákupu, můžete svým blízkým darovat například také dárkový poukaz. Halens má svůj Family Club, program pro stálé nebo často nakupující zákazníky, kteří získávají řadu slev a výhod. Pro členy Family Halens Clubu jsou také připravovány speciální nabídky.

Pokud právě teď přemýšlíte nad dárky k vánocům, je pro vás nabídka Halens tím pravým, kde můžete získat inspiraci, nebo rovnou dárky svým blízkým pořídit. Halens je značka s dlouholetou tradicí. V České republice v příštím roce Halens oslaví již dvacet let. V Evropě patří Halens mezi přední společnosti v zásilkovém zboží.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství