11.10.2011 12:22

Bezva móda

Právě s přicházejícím podzimem skončila sezóna plavek a letních šatů a módních doplňků, které se váží k letnímu střihu. Než uložíte letní konfekci do skříně a vytáhnete z ní podzimní oblečení, doporučujeme podívat se na aktuální nabídku výprodejů a nabídek oblečení a módy právě skončeného léta. Většina obchodů se snaží nyní vyprodat sklady zásob a proto nabízí letní modely za velmi zajímavé ceny. Jedním z těchto módních domů je značka Halens, která na českém trhu působí již od roku 1992, dříve zde působila pod značkou Quelle s.r.o.  Módní značka Halens patří v Evropě mezi lídry zásilkového zboží, především módy a módních doplňků. Kromě zásilkové služby má Halens vybudovanou síť kamenných obchodů po celé České republice.

Značka Halens nabízí s právě končící sezónou výprodej letních modelů, kde najdete právě například dámské plavky, ale také řadu dalšího letního zboží. Halens móda je přehledně rozdělena na pánskou, dámskou a dětskou módu s bytovými doplňky. Halens nabízí řadu módních značek, například NEXT, CONVERSE, Forever Unique, FreeSpirit Resort, Vicky Martin a další známé značky.

Módní značka Halens má tedy, kromě zásilkového prodeje, po České republice řadu svých obchodů, takzvaných Halens shop. Halens shop je koncept prodeje módního zboží a módních doplňků v prostředí příjemného obchodu přímo ve vašem městě. Hlavní výhodou těchto obchodů je, na rozdíl od velkých nákupních center, že je vždy nablízku prodavač, který vám poradí jakou barvu či velikost si vybrat a vyzkoušet. Osobní koncept obchodů se v posledních letech z módního světa přesunul do anonymních nákupních center, kde na velké ploše naleznete stovky kusů oblečení. Právě proto je Halens shop vítaným osvěžením módní nabídky. V těchto obchodech naleznete řadu známých značek módního světa, včetně akčních nabídek a slevových akcí.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství