23.08.2012 13:12

Army shop

Málo které zboží má tak věrné fanoušky a zákazníky, jako je zboží s replikami vojenského oblečení a vojenské výbavy. Nové maskáče, vojenskou bundu, vojenské boty či vojenský nůž dnes snadno koupíte v obchodech, pro které se vžil název army shop. Army shopy nabízejí vojenské vybavení, které používají desítky armád po celém světě. Nechybí ani například americká armáda, francouzská armáda či blegická armáda. Kromě vybavení, která používají přímo jednotky daných armád, lze v armyshopu koupit také zboží přímo od výrobců, kteří se specializují pouze na vybavení pro armádní jednotky.

Army shop je poměrně specializovaný obchod, který není na každém rohu. Proto nepřekvapí, že koupit army nebo outdoor vybavení je možné také v e-shopu na internetu. Jedním z takových e-shopů je Armik.cz. Zboží je přehledně řazeno do jednotlivých kategorií, podle armád, výrobců, historických replik nebo typu zboží. Nechybí kategorie pro novinky a akční nabídky. Internetový obchod Armik.cz je přehledný a několika kliknutími se dostanete přímo ze zboží, které vás zajímá. U každé položky je popisek, o jaké zboží se jedná a jaká armáda jej používá ve svém vybavení.

Kategorie historických replik, kterou nabízí army shop Armik.cz obsahuje zboží z první a druhé světové války, Československa a bývalé NDR. Fanoušky armádního zboží potěší opravdu široká nabídka od šavlí, přes originální kožené boty německého BW, francouzské polní lahve či vybavení pro jízdní armádu. V kategorii výrobců samozřejmě nechybí ani Armáda ČR, Armáda US – US Army nebo Armáda DE-BW. Z ostatních výrobců je zastoupen například Mil-Tec, Teesar, Brandit, Pure Trash a další desítky výrobců.

V army shopu Armik.cz je možné obejdnat zboží jak na dobírku, tak platit kartou či využít služby PayPal. Základní dodací lhůta je jeden až tři pracovní dny.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství