Koupě nového vozu

Datum: 04.09.2013

Vložil: Havel

Titulek: Re: Koupě vozu na úvěr

Ano.

Odpovědět

—————

Datum: 20.12.2008

Vložil: Aleš P.

Titulek: Koupě nového vozu

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak mám postupovat v případě, kdy jsem v prodejně na osobní vozidla v Plzni zakoupil nový automobil. Vše proběhlo v pořádku vozidlo bylo na místě zaplaceno, předáno s převozní značkou a při tomto jsem byl dále srozuměn s tím, že technický průkaz od vozidla mi bude zaslán na adresu bydliště. Vozidlo jsem zakoupil 5.11.2008 a po měsíci telefonátů na prodejce vozidla jsem byl pouze odkazován na následující týden s tím, že snad již technický průkaz budou mít na prodejně a zašlou mi jej. Vozidlo po koupi nemohlo bez technického průkazu a přihlášení užívat a na České obchodní inspekci mi nebylo poraděno. Je možnost nějak prodejce přimět, aby mi doklady potřebné k vozidlu předal a já mohl vozidlo užívat dle platných zákonů ČR.

Odpovědět

—————

Datum: 20.12.2008

Vložil: Martin - redaktor

Titulek: Re: Koupě nového vozu

Dobrý den, v tomto případě můžete odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení plné ceny, kterou jste za automobil zaplatil. Doporučuji prodejci tímto pohrozit, mohlo by to pomoci.

Odpovědět

—————

Datum: 16.04.2010

Vložil: Ivan

Titulek: Re: Re: Koupě nového vozu

No bezva rada Martine, ale co když od smlouvy odstupovat nechce? Jaké existují možnosti v takovémto případě?

Odpovědět

—————

Přidat nový příspěvek


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství