20.05.2012 11:33

Zpovědnice místo i pro váš příběh

Každý se občas potřebujeme svěřit se svým trápením či příběhem někomu, kdo nám poradí, či odpoví. Nejlepší je pokud je to možné udělat anonymně, například pod přezdívkou na internetové stránce, kde se takové příběhy či trápení píší a kde máme jistotu, že nám někdo odpoví. Takovou stránkou je například i zpovědnice na webových stránkách PeopleLovePeople, které obsahují kromě zpovědnice, také básničky, povídky, citáty, vtipy nebo básničky. Zpovědnice je novou částí oblíbených stránek, kde můžete nyní svěřovat i své vlastní příběhy.

Své příběhy – zpovědi můžete zveřejňovat jako registrovaný uživatel, nebo jako anonymní návštěvník. Stejně tak můžete pročítat příběhy ostatních a odpovídat na ně bez potřeby registrace. Registrace na stránkách PeopleLovePeople je samozřejmě výhodou, nikoli však povinností. Po registraci za vámi bude vidět historie a tak si můžete jejím prostřednictvím například začít budovat okruh lidí, kteří budou vašim odpovědím důvěřovat a budou ej vyhledávat. Pod stejnou registrací po té můžete uveřejňovat povídky, vtipy, básničky nebo citáty teré se vám líbí, nebo které jste sami vytvořili.

Zpovědnice bylo především místo v kostele, kde se mohli lidé vyzpovídat ze svých hříchů faráři, který je nikomu dalšímu nesměl říci a dal dotyčnému rozhřešení. Dnes se můžete se svým příběhem svěřit v prostředí internetu a to zcela anonymně. Výhodu je, že vám na vaši zpověď, příběh nebo trápení odpovídá více lidí a vy se tak nemusíte cítit osamělí a uslyšíte zároveň více názorů na stejný problém. Inspirací pro vás zase může být čtení zpovědí ostatních, kterým můžete také poradit. Díky internetové zpovědnici také odpadá obvyklý stud, kdy se bojíme o některých věcech mluvit s rodiči nebo kamarády. Prostřednictvím anonymních stránek se můžeme o své trápení podělit a naše trápení bude hned o kousek menší.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství