01.07.2013 13:43

Zakládání firem s.r.o.

Podnikáte jako živnostník a přemýšlíte jak vaše podnikání posunout o další krok nebo přemýšlíte jak snížit rizika z možného neúspěchu? Pokud ano, mohlo by vás zajímat založení s.r.o., nebo li společnosti s ručením omezeným. Společnosti s ručením omezením jsou jedním z typů právnických osob. S.r.o. má několik výhod. Tou hlavní je bezpochyby odpovědnost, kterou mají společníci za porušení svých závazků vůči třetím osobám. Tato právní odpovědnost je u s.r.o. tvořena celým majetkem společnosti + společníci ručí do výše nesplaceného součtu všech částí vkladu.

Jak založit s.r.o.?

Nejsnazším způsobem jak získat s.r.o. je nechat si ji asistovaně založit. Založením společnosti s ručením omezeným se v ČR specializuje společnost Diaspro & GSE. Založení s.r.o. je rychlé a odpadají vám při něm nadbytečné náklady a potřeba složitě vyplňovat formuláře a doklady. Založením nové s.r.o. získáte také jistotu, že společnost není nikde zavázána či nemá nesplacené pohledávky. Cena za založení s.r.o. je 8 990,- Kč včetně všech potřebných poplatků a notářského zápisu.  

Založení s.r.o. krok po kroku

Zaprvé je třeba se zaregistrovat, abyste mohli sledovat online celý proces založení společnosti. Za druhé je třeba zvolit si název, sídlo, typ živnosti, vybrat společníky, složit základní kapitál, zvolit jednatele a odeslat objednávku. Pokud nemáte vlastní sídlo, je možné požádat o zřízení virtuálního sídla, či virtuální kanceláře. Založení firmy je tedy velmi jednoduché a při využití asistovaného založení ušetříte čas a vyvarujete se zbytečných chyb.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství