18.02.2013 11:11

Zahradní traktory

Máte zahradu, nebo chatu, kde vám roste velký trávník? Pokud ano, tak každý rok od jara do podzimu pravidelně řešíte otázku, jak trávník posekat. Čím větší zahrada, tím více práce s posekáním trávníku. Dnes už se však nemusíte spoléhat jen na kosu, či zahradní sekačku, ale můžete mít za dostupnou cenu svůj vlastní zahradní traktor. Zahradní traktory jsou pohodlným řešením pro každou středně velkou a větší zahradu.

Sekání trávy zahradním traktorem je velice pohodlné a rychlé. Kromě pohodlnosti a rychlosti je to ale také zábava. Uvidíte sami, až si pořídíte svůj zahradní traktor, tak se návštěvy budou chtít podívat a svézt, o dětech nemluvě. Zahradní traktory jsou velmi využívány na úpravu trávníku sportovních areálů, hotelových parků a jiných velkých ploch.

Nabídka zahradních traktorů je velmi pestrá, od traktorů určených na menší plochy až po výkonné stroje, se kterými se nemusíte bát vyrazit na fotbalové hřiště. Součástí každá nabídky zahradních traktorů je samozřejmě dostatek náhradních dílů a také bohatá nabídka příslušenství. Zahradní traktory se mezi sebou liší zejména výkonem, funkcemi, provedením designu, ovládáním a dalšími prvky. Za zahradní traktor můžete také umístit například vozík, rozmetadlo, či sběrač listí. Další využití má zahradní traktor v zimě, kdy je před něj možné umístit také například radlici na odklízení sněhu, či zametací kartáč. Zahradní traktor je také možné využít jako postřikovač či rozprašovač.

Mezi kvalitní zahradní traktory patří například značky Starjet nebo Cub Cadet, či traktory Challnege. Kvalitní traktory poznáte například podle rozměrů kol, kdy širší kola u traktorů oproti užším více šetří trávník. Důležitým prvkem kvality je také otázka pohodlí, kterou poznáte na příklad podle možnosti nastavení sedadla a volantu. Práce se zahradním traktorem je stále prací, takže se vyplatí i přes zábavný prvek vlastního traktoru, přemýšlet i nad tím, jaký traktor zvolit, aby vás práce nebolela a váš trávník byl přesně takový, jaký si jej přejete mít.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství