10.03.2013 01:04

Výkup luxusních aut - výkup aut za hotové

V probíhající finanční krizi je každá koruna dobrá a tak i lidé, kteří mají lepší příjmy a jsou zvyklí na vyšší standard, přemýšlejí jak ušetřit. Jedním ze způsobů je přehodnocení věcí, které používáme. Například pokud máte v garáži zaparkovaných několik aut, které střídáte, napadne vás, že možná právě teď přišel čas na to některé z nich prodat, a nemuset za ně platit pojištění a získat poměrně vysoký jednorázový příjem za jeho prodej. Výkup aut je jedno z dynamických odvětví, které zažívají růst i v průběhu ekonomických krizí.

Luxusní vozy mají i v době krize tu výhodu, že je o ně stále velký zájem, je to stejné jako se zlatem, či obrazy. Proto existují společnosti, které se specializují na výkup luxusních aut. Samozřejmostí je provedení ocenění vozidel profesionály z oboru a kalkulace ceny pro odkup luxusního vozu. Cenu za automobil obdržíte hotově ihned po podpisu smlouvy a to i ve výši přes milion korun. Výhodou tak je zejména profesionální a velmi rychlé jednání.

Výkup aut obvykle provází složitá administrativa. V případě luxusních aut vám však tuto administrativu vykupující kompletně zařídí. Další z výhod výkupu aut za hotové je možnost mobilního výkupu aut po celé České republice. Stačí domluvit si schůzku přímo u vás doma, či ve vaší kanceláři a vše včetně ocenění vozu, výkupu a předání peněz proběhne přímo v pohodlí vašeho prostředí. Samozřejmostí je také V.I.P. servis a individuální přístup. Samozřejmostí je i výkup aut zatížených leasingem.

Další z možností užívání luxusních vozů je jejich půjčování. Pokud vám tedy v garáži stojí například sportovní vůz, který použijete pouze několikrát do roka, může být výhodnější jej prodat za hotové a využívat nabídky půjčovny pro luxusní auta.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství