15.04.2013 21:59

Výhodné financování bydlení

Plánujete si pořídit vlastní bydlení ve vlastním novém domě? Pokud ano, tak se jistě rozhlížíte ve svém okolí, kde a především za kolik získat nový dům. Výběr domu není tedy to nejtěžší, těžším je vždy otázka financování bydlení, tedy financí pro novou stavbu domu. Nový dům je velmi vysoká investice a v řadě rodinných rozpočtů ta nejvyšší vůbec za celý život. Právě proto je třeba zvolit si financování bydlení tak, abyste i v budoucnu zvládli dům splácet.

Ideálním spojením pak je finanční zajištění či půjčka přímo od stavební firmy, která bude váš dům stavět. Že o tom slyšíte poprvé? Tak vězte, že na trhu stavby nových domů působí společnost Ekonomické stavby s.r.o., která se zabývá jak výstavbou domů, tak jejich financováním. Pro zájemce o bydlení nabízí celou řadu programů, jak vyřešit problém s nedostatečnou finanční hotovostí pro stavbu domu.

Jedním z nástrojů je například program Chytrý nájem, kdy platíte v novém domě „nájem“, který se používá na uhrazení ceny stavby, a po 30 letech dům odkoupíte za zbytkovou cenu. Díky tomuto programu nemusíte jednat s bankou, nemusíte prokazovat svoji bezdlužnost ani mít dostatek hotovosti pro zaplacení celé stavby. Výhodou je, že placením nájmu platíte svůj budoucí dům. Tento způsob splácení domu zpřístupňuje bydlení daleko většímu počtu zájemců a rodin.

Dalším programem je například program Pohodová stavba, kdy dům platíte nikoli předem, ale až po jeho kompletním dokončení a předání. Nemusíte se tedy obávat, že za své peníze dům nezískáte, například z důvodu krachu stavební firmy během stavby. Programů, které nabízí společnost Ekonomické stavby s.r.o. je celkem 18, vybrat si tedy může doslova každý a najít si pro sebe nejlepší způsob financování svého bydlení.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství