29.08.2012 11:43

Veškeré značky pneumatik

Sháníte pneumatiky na zimu, nebo potřebujete vyměnit letitou rezervu, kterou vozíte ve vašem autě? Nebo už máte prostě sjetý vzorek a rozhodli jste se vyměnit své staré pneu za nové? Pokud ano, tak se jistě porozhlížíte po nejlevnějších pneumatikách na trhu. Jistěže ne pouze po těch nejlevnějších, které lze pořídit, ale například po vaší oblíbené značce, jako jsou pneumatiky Barum , či Continental a další.

Pneumatiky jsou zbožím, které je vyráběno sériově a je poměrně dobře skladovatelné, s ohledem na typizovanou velikost. Proto nepřekvapí, že prodej pneumatik se z kamenných obchodů a velkoskladů přesunul na internet. Na internetu si dnes snadno objednáte vaši oblíbenou značku a počet pneumatik a necháte si je zaslat přímo do vašeho města.

Pokud sháníte pneumatiky Continental či pneumatiky Kumho není nic snazšího než si je přes internetový obchod objednat. Základní dělení pneumatik je na zimní, letní a celosezónní. Letní pneumatiky je možné v České republice používat od 1. listopadu do 31. března za podmínky, že se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, či to lze objektivně předpokládat s ohledem na povětrnostní podmínky. Tato povinnost neplatí na náhradní pneumatiku a takzvané nouzové dojetí.

Kromě pneumatik Barum, které jsou věhlasné po celém větě a pneumatik Continetal, předního výrobce pneumatik, jsou z dalších oblíbených značek také pneumatiky Kumho. Značka Kumho je jihokorejskou značkou pneumatik, která patří mezi deset nejprodávanějších na celosvětovém trhu. Specifické u této značky pneumatik je, že ji rádi používají výrobci na nová auta pro první montáž.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství