14.06.2012 03:28

Studium v zahraničí – zážitky a skvělá praxe

Nevíte jakým způsobem si nejlépe osvojit jazyk, nebo hledáte zpestření vašeho studia? Pokud je odpověď na alespoň jednu z otázek kladná, je tento článek právě pro vás. Studium v zahraničí je totiž nejlepší cesta, jak si osvojit cizí jazyk a zároveň si užít zábavu studenta v cizí zemi. Nabídka studia v zahraničí je dnes opravdu velmi široká a každý si může vybírat ze stovek nabídek škol a desítek zemí, kam lze za studiem vyjet. Výhodou samozřejmě je, že studium v zahraničí zprostředkovávají většinou speciální jazykové školy, které za vás vyřídí většinu administrace a zařizování. Jednou ze škol, které nabízejí kromě jazykové výuky a jazykových pobytů také studium v zahraničí je jazyková škola Jipka. Jazyková škola Jipka má pobočky v Praze, Českých Budějovicích a Plzni. Jazyková škola Jipka zprostředkovává studium v zahraničí v těchto zemích: USA, Malta, Velká Británie, Austrálie, Německo, Španělsko, Kanada, Francie. Kromě studia je možné v zahraničí při studiu také pracovat. Oblíbená je také zcela individuální výuka.

Zkušenosti, které získáte při studiu v zahraničí, se vám budou velmi hodit při přijímacích pohovorech o zaměstnání nebo do vašeho životopisu. Výhoda studia v zahraničí je také ve snadnosti osvojení cizího jazyka, kterou vám nazajistí ani ty sebelepší domácí jazykové kurzy. Během studia jste přímo v cizí zemi, kde vás okolnosti donutí používat cizí jazyk. Zároveň máte jedinečnou příležitost se seznámit s místními zvyky a kulturou. Žádná teorie nenahradí zážitek ze dne Díkuvzdání přímo v USA.

Jazyková škola Jipka má se zprostředkováním studia v zahraničí dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených studentů. Z vlastní zkušenosti doporučujeme například studium ve Velké Británii, které má prestižní zvuk u řady zaměstnavatelů a především k osvojení angličtiny je Velká Británie výborná příležitost. Británii navíc patří mezi země s velmi starými zvyky a tradicemi, díky tomu velmi zblízka poznáte tradiční britskou kulturu.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství