03.03.2014 19:20

Stěhování strojů a montáž strojů

Plánujete rozšířit, nebo přestěhovat svůj provoz? Nebo jste získali pro výrobu nové haly a potřebujete přivézt a ustavit strojírenskou techniku? Pokud ano, bude vás zajímat stěhování a montáž strojů. Stěhování strojů z výrobních hal je velmi specializovaná práce, pro kterou je třeba zajistit si specializovanou firmu. Stěhování často několik tun vážících strojů a jejich následný převoz a ukotvení na novém místě vyžaduje speciální techniku a odborníky. Proto je vhodné najít si pro stěhování těžkých strojů specialisty, kteří mohou garantovat kvalitně odvedenou práci a také nepoškození stěhovaných, či montovaných strojů.

Stěhování strojů provádí například specializovaná česká společnost Budy. Společnost má proškolené zaměstnance, potřebnou techniku a reference po celé České republice i v zahraničí. Samozřejmostí při stěhování strojů je pojištění, neomezená hmotnost stroje, profesionální přístup a moderní stěhovací technika. Samozřejmostí je i právní převzetí stroje a jeho následné předání. Na vše získáte potřebnou dokumentaci. Při stěhování strojů je kompletně zajištěna demontáž stroje včetně rozmontování na menší části, naložení stroje, transport, vyložení stroje, jeho následná montáž, nivelace a ustavení. To vše vlastními zaměstnanci společnosti.  Nemusíte tak své vaše zaměstnance blokovat pro stěhování a činit je odpovědnými za práci, ve které nejsou sami specialisty. Samozřejmostí je předchozí návštěva technika, před samotným započetím stěhování a domluvení podrobného postupu se sepsáním harmonogramu celého stěhování.

Kromě stěhování strojů provádí firma Budy také jejich samotnou montáž. Společnost disponuje vlastními odborníky na montáž strojů, včetně zámečnických prací nutných pro případné dokončovací práce. Montáže a demontáže strojů se týkají například portálových fréz, rovinných brusek, vodorovných vyvrtávaček, ale také karuselů, soustruhů a celých obráběcích center. Montáž strojů je zajišťována včetně elektrikářských a síťovacích prací.

Reference na své služby má společnost Budy například od Technické university v Liberci, Hoftex Group Gmbh, Eurocopter či Montec International GmbH. Společnost má více než dvacetileté zkušenosti v oboru z ČR i zahraničí.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství