09.03.2013 03:01

Sms zdarma do všech sítí

Posílání SMS ZDARMA je stále oblíbeným hitem internetu. SMS do všech sít zdarma můžete poslat prostřednictvím SMS brán, které jsou umístěné na webových stránkách a rozeslání SMS jednoduše umožňují. Jednou z takových je též SMSmánia.cz, kde je možnost poslání SMS zdarma do všech sítí. K odeslání SMS není třeba být registrovaný, ani se přihlašovat. SMS je možné prostřednictvím stránek SMSmánia.cz poslat všem na mobilní čísla u všech tří českých operátorů – T-Mobile, O2 i Vodafone.

Portál SMSmánia.cz nabízí kromě bezplatného posílání SMS také další zajímavé nástroje. K nim už však musíte být zaregistrováni, což vám nesebere více než několik desítek sekund. Po zaregistrování si můžete vytvořit přehledný adresář čísel, na která posíláte SMS. Dále je pak k dispozici archiv odeslaných zpráv, což je vleká výhoda oproti jiným SMS bránám, kde si nemusíte být jisti, co jste vlastně za zprávy již odeslali. Mezi další utility pro zaregistrované uživatele patří možnost automatického podpisu a statistika odeslaných SMS zpráv.

SMS ZDARMA na portále SMSmánia.cz nabízejí nejčastěji hledané fráze a originální zprávy pro různé příležitosti. Jde o klasická SMS přání, výhodou však je propojení přímo se SMS bránou a tak je velice jednoduché poslat přání rovnou jako SMS ZADARMO.  Kromě SMS přání jsou na stránkách také přání k narození dítěte, nebo oblíbené SMS citáty. U všech těchto nástrojů je okamžitý odkaz na jejich odeslání, nemusíte tedy zprávy nikam kopírovat, nebo přepisovat.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství