07.04.2013 16:50

Recenze zboží audio CD - Česká muzika

Máte svoji oblíbenou českou muziku a chtěli byste ji mít doma či ve svém autě? Nebo máte příbuzné, prarodiče, kteří rádi poslouchají dechovky a harmoniky? Pokud ano, určitě přemýšlíte kde sehnat CD s klasickými českými šlágry, které jsou oblíbené na venkovských tancovačkách a rodinných oslavách. Nejlepší způsob je objednání přes internetový obchod, kdy ušetříte čas a můžete si vybrat z veliké nabídky z pohodlí vašeho počítače.

Takovým obchodem je například internetový obchod Film na DVD, který kromě několika tisíc filmů na DVD a Blu-ray nabízí také desítky audio CD se zahraničními a českými hity, mezi kterými nechybí například Michal Tučný, Karel Gott či Helena Vondráčková. V kategorii české hity je v nabídce e-shopu Film na DVD více než 370 položek s CD.

Audio CD s nahrávkami nejlepších dechovek a nejznámějších hitů jako dárek k narozeninám svátku, nebo vánocům potěší každou babičku a každého dědečka. Už nebudou muset čekat u rozhlasu, na oblíbený pořad s dechovkou, ale budou si moci sami písničky pustit kdykoli budou chtít. V nabídce CD s dechovkami je více než 94 titulů, které uspokojí i ty nejnáročnější posluchače a znalce. Nechybí samozřejmě Moravanka či Mistříňanka.

Mezi oblíbené zboží patří také známé TV Šlágry, které znáte z nabídky teleshoppingů z vaší TV. TV Šlágry jsou kompilacemi těch nejlepších nebo nejznámějších písní v daném žánru. Nejoblíbenějšími jsou klasické české písničky, či písničky našeho mládí, nebo zlaté písničky z 50. a 60. let.

Kromě hudby nabízí internetový obchod Film na DVD také celou řadu filmů na DVD a Blu-ray nosičích.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství