14.04.2013 21:40

Půjčovna sportovního vozu

Chcete si půjčit sportovní vůz? Zajímalo vás jaké to je projet se ve sportovním voze té nejvyšší tříd a kvality? Není nic jednoduchého, než si půjčit sportovní vůz z půjčovny a projet se s kamarády, či s partnerkou v opravdu luxusním sportovním voze. Takovým sportovním vozem nejvyšší kvality je například Porsche a jeho Porsche Panamera. Porsche Panamera se vyrábí od roku 2008. Jde o čtyřdveřové kupé, jehož vývoj trval čtyři roky. Nyní si jej můžete vyzkoušet i vy, díky půjčovně luxusních aut Porsche.

Automobilka Porsche vznikla před více než 70 lety v Německu. Automobilku Porsche založil Ferdinand Porsche, který se narodil ve Vratislavicích nad Nisou. Do dnešního dne jsou vozy Porsche hodnoceny těmi nejvyššími stupni. U sportovních vozů Porsche, jsou zajímavé jednotlivé detaily vozu a přitom charakteristický design, který dělá z vozů Porsche jeden z nejžádanějších sportovních vozů vůbec. U Porsche Panamera jde o jedinečný design a exklusivitu jednoho z nejnovějších modelů této sportovní řady.

Půjčovna luxusních aut Porsche sídlí v Praze a nabízí ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu nejnovější model Porsche Panamera. Kromě Porsche Panamera je možné si zapůjčit také luxusní limuzíny a další vozy té nejvyšší třídy, například Audi r8.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství