14.09.2012 10:53

Prezentační systémy a kompletní zajištění PROMO AKCE

Hledáte někoho na prezentaci vaší společnosti nebo živnosti? Pokud ano, jistě zjišťujete, jaké jsou možnosti prezentace vaší firmy na veletrzích a prezentačních výstavách. Klíčem k úspěchu na výstavě či veletrhu je nepřehlédnutelnost vašeho stánku, či stojanu mezi ostatními promo stánky. Další z možností je uspořádání vlastní promo akce, na které budete prezentovat vaše výrobky či služby a oslovovat potenciální zákazníky přímo.

Pro zajištění kompletních promo akcí je možné využít specializovaných agentur, které zajistí návrh a výrobu prezentačních stánků, materiálů prezentaci na místě a také personál, který bude vaši společnost reprezentovat a to třeba na druhém konci republiky. Kromě promo stánků je další z možností prezentace samostatná výstavní stěna.

Výstavní stěny jsou poměrně jednoduchou možností jak viditelněji prezentovat vaši značku či produkty. Výstavní stěna se umisťuje za promo stánek a navozuje větší prostor a zároveň dělá reklamu na vaše produkty již z dálky. Kromě klasického polepu výstavní stěny je možné si objednat například také magnetickou výstavní stěnu, či textilní výstavní stěnu nebo kompletní promo techniku včetně ozvučení či nasvětlení.

Promo stánky a výstavní stěny mohou být vyráběny přímo na míru vašim potřebám, nebo si je můžete pronajmout. Pronájem stánků také řeší starosti se skladováním stánků po skončení výstavy. Ke každé reklamní promo akci je velmi žádoucí mít hostesky a další personál, který bude aktivně oslovovat a komunikovat s možnými zákazníky. Kromě pronájmu promo stánků a tvorby dalších reklamních prvků je možné si objednat také kompletní zajištění programu akce, kdy vám agentura vymyslí přesný scénář a následně jej také zrealizuje a vy můžete pouze kontrolovat výsledek.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství