26.09.2012 13:45

Překlady do angličtiny a němčiny

Potřebujete překlad textů do angličtiny nebo němčiny? Pokud ano můžete si jej v dnešní době zařídit sami pomocí online nástrojů jako je Google Translator, nebo si sehnat studenta vysoké školy, který vám překlad udělá. To jsou možnosti jak získat překlad cizího textu. V dnešní době už ale není dobré prezentovat se překladem, který jste si vyrobili na koleně, nebo vám jej udělal student přes noc, reprezentativní překlady jsou již standardem.

Vytvoření profesionálního překladu je nejlepší zadat profesionální překladatelské agentuře, která garantuje vysoký standard kvality překladu. Jednou za takových agentur je překladatelská agentura Chicory. Překladatelská agentura Chicory vznikla již v roce 1990 a od té doby poskytuje jazykové služby ve více než 30 jazycích z celého světa. Samozřejmostí jsou překlady do angličtiny a překlady do němčiny. Kromě překladů z češtiny a do češtiny je samozřejmostí i nabídka překladů mezi jednotlivými jazyky navzájem.

 

Na tvorbě překladů pracují zkušení překladatelé, kteří mají cit pro zachování smyslu i stylu původního textu. Pokud potřebujete speciální překlady, například soudních, právních či technických textů je překladatelská agentura Chicory pro vás tou nejlepší volbou. Nabídka překladů je velmi široká a zahrnuje i méně časté jazyky jako je finština, estonština či turečtina. U všech překladů je samozřejmostí důvěrnost informací, preciznost překladu a rychlost jeho vyhotovení. Rychlost překladů je stejná ať jde o angličtinu či například čínštinu nebo japonštinu. Kromě překladů nabízí překladatelská agentura Chicory další jazykové služby včetně individuální výuky a tlumočení, ale také například lokalizací software. Spokojenost s prací agentury vyjadřují její spokojení zákazníci, kterým překladatelská agentura Chicory více než dvacet let poskytuje kvalitní služby.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství