27.03.2013 19:47

Pracovní plošiny

Potřebujete pro vaši práci pracovní plošiny a řešíte dilema, kde je získat? Pokud ano, je předem důležité zvážit, zda potřebujete plošinu jednorázově, nebo opakovaně a zda se vám tedy vyplatí si pracovní plošinu pronajmout nebo rovnou zakoupit. Mezi pracovními plošinami jsou známé a osvědčené značky jako jsou Cela, Bil-Jax, AIRO, ESDA.

Pracovní plošiny usnadňují práci ve výškách a špatně dostupných místech. Pracovní plošiny se liší podle způsobu konstrukce a podle nosnosti. Rozdělení plošin podle konstrukce se dělí na: plošiny na automobilovém podvozku (do 3,5t), přívěsné plošiny, samohybné plošiny, plošiny pro práci v halách, nůžkové plošiny, na automobilovém podvozku (nad 3,5t), hasičské plošiny a ostatní pracovní plošiny.

 

Namísto koupě nové pracovní plošiny se při občasných pracech vyplatí jejich pronájem. Pronájem pracovních plošin má řadu výhod, tou hlavní je, že si můžete zapůjčit pracovní plošinu přesně podle vaší potřeby pro konkrétní práci.

 

Oblíbeným typem pracovních plošin jsou nůžkové plošiny a také plošiny pro práci v těsných prostorech. Práce v těsných prostorech se týká například velkoskladů. Pracovní plošiny se také liší dle typu ovládání a typu pojezdu. Oblíbeným typem jsou také pracovní samohybné plošiny.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství