14.09.2012 11:12

Pracovní plošiny - bazar pracovních plošin

Pracovní plošiny jsou nezbytnou součástí stavebnictví a dalších doplňkových služeb. Například pokud potřebujete umístit či vyměnit osvětlení ve vaší výrobní hale, je velmi pravděpodobné že použijete některou z pracovních plošin. Stavební či malířské firmy se bez pracovních plošin například vůbec neobejdou. Pořízení nové pracovní plošiny mlže být poměrně velký náklad, proto se nabízí jako řešení pořízení použité pracovní plošiny z bazaru.

Pracovní plošiny jsou zařízením, které je pravidelně kontrolováno a prochází pravidelnými technickými kontrolami. Pořízení použité pracovní plošiny z bazaru je tedy méně rizikové než například pořízení ojetého automobilu. Bazar pracovních plošin společnosti STATECH s.r.o. nabízí k prodeji pracovní plošiny se stářím maximálně 5 let. Všechny pracovní plošiny procházejí pravidelnými kontrolami a mají platnou technickou dokumentaci. Ke každé pracovní plošině jsou navíc dodávány všechny důležité informace týkající se obsluhy a údržby.

Mezi hlavní typy a druhy pracovních plošin patří například kloubové plošiny, samohybné nůžkové plošiny, teleskopické plošiny. Dále se pak dělí na personální plošiny a na přívěsné plošiny. Hlaví dělení pracovních plošin ale spočívá ve způsobu, jaký používají pracovní plošiny zdvihací mechanismus. Základními jsou kloubový, teleskopický a nůžkový.

Kromě prodeje použitých pracovních plošin nabízí společnost STATECH s.r.o. servis pracovních plošin včetně výjezdních zásahů na pracoviště v případě poruch pracovní plošiny. Jde o jeden z nejmodernějších servisů pracovních plošin ve střední Evropě. Pro zákazníky, kteří si vybírají nejvhodnější pracovní plošinu je k dispozici poradenství od zkušených pracovníků. Pokud potřebujete náhradní díly k pracovním plošinám stačí se obrajti taktéž na bazar pracovních plošin, který poskytuje prodej a montáž náhradních dílů k pracovním plošinám.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství