29.03.2013 08:42

Plastové jímky a septiky, žumpy

Stavíte nebo rekonstruujete dům na vesnici či na samotě? Pokud ano, tak jistě řešíte co s odpadem. Problémem vesnic a samot bývá neexistence veřejné kanalizace. Tam kde neexistuje veřejná kanalizace, nezbývá než vybudovat vlastní septik a jímku na zadržování odpadní a splaškové vody.

Na odvádění splaškových vod se používají zabudované plastové jímky, které jsou vysoce odolné proti vnějším vlivům a mají dlouhou životnost. Především nekorodují ani neprosakují. Další výhodou kvalitní polypropylenové jímky je snadná manipulace.

Řešením pro čištění komunálních odpadních vod jsou septiky. Plastové septiky tvoří je nádrž, která zachytává z odpadní vody usazeniny a kaly a umožňuje odtok vyčištěné vody do přírodního prostřední.

Septiky, jímky i žumpy dodává na českém trhu společnost BRESCO, která na trhu působí již od roku 1993. Dvacetileté zkušenosti a tradice dávají zákazníkům jistotu, že při pořízení septiku, či žumpy od společnosti BRESCO nesáhnou vedle.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství