29.08.2012 13:31

Párty stany

Pořádáte zahradní párty, nebo firemní grilování? Nebo si chcete na své zahradě uspořádat veselku či posezení s přáteli? Pokud ano, jistě jste přemýšleli o tom, jak se připravit na nepřízeň počasí či si zajistit příjemný chládek pokud by sluníčko svítili přespříliš. Nejlepším řešením je velký stan, neboli párty stan. Párty stany si můžete jednoduše půjčit v půjčovně stanů. Kromě soukromých akcí jsou párty stany vhodné také na prezentaci firem a pořádání reklamních akcí jak na letních festivalech, tak na náměstích či pěších zónách ve městech.

Párty stany se dělí do několika kategorií, podle konstrukce a velikosti. Mezi oblíbené patří klasické čtvercové párty stany takzvané nůžkové stany, které se nazývají podle speciální konstrukce. Většinu těchto stanů snadno složíte do obalu a odnesete na parkoviště či do auta svépomocí. Speciálními stany jsou větší šestiboké stany typu Hexagon,které jsou vhodné i jako zázemí sportovních týmů, například na cyklistických závodech.

Kromě párty stanů nabízí každá lepší půjčovna stanů také stany atypické, například stany typu jehlan. Další specialitou jsou nafukovací stany, či stany vyrobené přímo na zakázku. Atypické stany, či stany typu jehlan jsou ideální na promo akce a zaujetí zákazníků přímo na ulici, jen svým netradičním a atraktivním vzhledem.

Alternativou k nůžkovým stanům, či jehlanovým stanům jsou malé prodejní stánky. Jsou velmi skladné a přenosné. Mezi ně patří i atypické stánky, které sedají připevnit k autu a je tak možné prodávat přímo ze svého vozu či karavanu.

Párty stany si můžete buď koupit, nebo zapůjčit. Pořízení párty stanu není příliš nákladné a při vhodném typu vám vydrží několik let. Na krátkodobé či jednorázové akce je možné si párty stany půjčit v půjčovně stanů. Samozřejmostí je možnost půjčení čistého a funkčního stanu.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství