29.03.2013 13:48

Kreditní karty

Kreditní katy jsou jedním ze způsobů jak si půjčit finanční prostředky a nemuset pravidelně žádat o finanční půjčku. Kreditní karty jsou díky tomu oblíbeným způsobem jak získat přístup k penězům pro krátkodobé účely při použití kreditní karty. Výhodou kreditních karet je možnost platby jak v obchodě, tak prostřednictvím internetu stejně tak jako možnost výběru hotovosti z bankomatů u nás i v zahraničí.

Kreditní karty v České republice nabízí například Citibank. Výhody kreditních karet Citibank jsou zejména v tom, že jde o celosvětově úspěšný bankovní dům, u kterého je velmi nízké riziko jeho krachu. Citibank nabízí celou řadu kreditních karet, které vyhovují velmi široké skupině zákazníků. Kreditní karty Citibank se liší podle způsobu užití. V nabídce je například kreditní karta Citi BILLA se kterou získáte 3% slevu při nákupu v obchodních řetězcích BILLA.

Další z karet speciálně určených je například karta Shell MasterCard od Citibank, se kterou můžete výhodně nakupovat pohonné hmoty až 5% slevou. Mezi další karty pro speciální nákupy patří karty Citibank pro telefonování, které lze získat k nákupu služeb u operátora O2. Slevy zde dosahují až 40%!

Každá karta od Citibank je součástí Citi Clubu, tedy sítě partnerů u kterých na Citi kartu máte bonusy a slevy. O Citi kartu je možné požádat prostřednictvím žádosti Citi karta onlineKreditní karty nabízí Citibank v České republice již od roku 1991 a po celé planetě má více než 200 miliónů spokojených zákazníků. Jde o jednu z největších finančních společností vůbec a má téměř 200letou historii. Kreditní karty v nabídce jsou jak od společnosti MasterCard, tak od společnosti VISA.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství