17.05.2013 12:51

Jedinečný prodejní systém už i v České republice

Na českém internetu se objevil nový způsob prodeje speciálních nabídek pro prodejce, který kombinuje výhody mobilních telefonů a sociálních sítí. Systém Citis.cz umožňuje prodejcům vystavovat speciální nabídky jinak, než křídou na tabuli před prodejnou. Majitelé různých obchůdků, restaurací či služeb mají možnost doslova “vykřičet” své nabídky po městě, všem uživatelům mobilní aplikace v širokém okolí provozovny. A ve chvíli, kdy je to pro něj nejvýhodnější.

Uživatel si jednoduše přes telefon nabídku rezervuje a může si ji okamžitě zakoupit. Platba vždy probíhá mezi prodávajícím a kupujícím, nejde tedy o přeprodej zboží, ale o zprostředkování zákazníka. O rezervacích má prodejce přehled v prodejním systému. Tam zaznamená i úspěšný prodej a s jeho potvrzením získá i možnost, sledovat úspěšnost nabídky a vyhodnotit zda je pro něj systém výhodný.

Systém Ci tis.cz je unikátním systémem, za kterým stojí kvalitní tým vývojářů. Pro prodejce jde o první systém, který umožňuje vytváření konkrétních kampaní, které jsou velmi přesně zacíleny. Každou kampaň je možné vyhodnotit do velmi podrobných detailů. Sytém Citis.cz umožňuje si dopředu připravit několik nabídek, které pak kliknutím aktivuje, nebo zruší. Tím si ušetří mnoho času, který může věnovat svým zákazníkům.

Celý systém je promyšlenou a přitom jednoduchou podporou prodeje, který přináší výhody jak zákazníkům, v podobě okamžitých nabídek, tak prodejcům v možnosti přímého oslovení zákazníka před jeho konkurencí. Ke vstupu do systému postačí jednoduchá registrace přes registrační formulář.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství