07.09.2012 12:42

Internetový obchod Bezdoteku.cz

Sháníte vybavení do nových prostorů vaší firmy či kanceláře? Nebo potřebujete vyměnit starý koš za nový, či byste uvítali na toaletách dávkovače mýdla? Pokud ano, je zde pro vás internetový obchod bezdoteku.cz, který nabízí širokou nabídku odpadkových košů, dávkovačů mýdla, elektrických vývrtek a dalšího zboží. Nejde jen o obyčejné koše či dávkovače mýdla, ale o nejnovější hygienická řešení, kterými jsou bezdotykové odpadkové koše a bezdotykové dávkovače mýdla.

 Všichni používáme každý den odpadkový koš a obzvláště v kancelářích či ve veřejných prostorách je odpadkový koš v neustálé permanenci. To znamená, že je plný odpadků a pokud přímo nezapáchá, není lákavé si jej muset otevírat rukou, abyste do něj mohli vyhodit vaše odpadky. Řešením je bezdotykový odpadkový koš. Novinkou mezi bezdotykovými odpadkovými koši jsou odpadkové koše s infračerveným senzorem, který se automaticky otevře, když se chystáte vyhodit odpadek a poté zavře. Bezdotykový odpadkový koš je nehlučný a zpříjemní vám domácnost, nebo kancelář, či společenské prostory.

Dávkovače mýdla známe všichni. Vídáme je na veřejných záchodcích, či v nákupních centrech nebo je máme doma. Každý někdy zažil, že dávkovač mýdla nefungoval, nebo byl špinavý a přesto, že jste se chystali si ruce umýt, nebylo vám příjemné se jej dotýkat. Řešením je bezdotykový dávkovač mýdla, který automaticky dávkuje mýdlo, bez potřeby hledání tlačítka, či dotýkání se jej. Bezdotykový dávkovač mýdla je hygienické a esteticky přívětivé řešení pro vaši koupelnu, kuchyň nebo umyvadlo. Bezdotykový dávkovač mýdla je možné využít i pro dávkování mycího prostředku v kuchyni.

Další z kuchyňských novinek je elektrická vývrtka, která vám usnadní otevírání lahví vína. Použití elektrické vývrtky je velmi snadná a rychlost otevření lahve je doslova neuvěřitelná. K otevření jedné lahve elektrickou vývrtkou stačí pouhých 7 vteřin. Na jedno nabití je možné otevřít třicet lahví vína.

Bezdotykové odpadkové koše, bezdotykové dávkovače mýdla a elektrickou vývrtku najdeme v eshopu bezdotyku.cz. Kromě toho eshop bezdotyku.cz nabízí například chlebník, či chlebovku na uskladnění čerstvého pečiva.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství