05.09.2012 09:40

Hypotéka a refinancování

Uvažujete o tom, že byste si pořídili hypotéku na váš dům? Nebo již hypotéku máte a zvažujete její refinancování a nevíte kam se obrátit pro zjištění té nejlepší nabídky? Pokud ano, neměli byste vynechat nový portál usetreno.cz, který srovnává dostupné nabídky na našem trhu. Pro vaše správné rozhodnutí budete potřebovat porovnání hypoték, a to je právě to, co vám portál usetreno.cz nabízí.

Porovnání hypoték

Pro zákazníky není vůbec snadné se orientovat v nabídkách desítek bank, na uzavření výhodné hypotéky, obzvlášť pokud každá banka nabízí jiný typ slevy, či výhody, pokud uzavřete hypotéku právě u ní. Ke snadné orientaci pomáhá na portálu usetreno.cz přehledné porovnání všech nabídek hypoték na jednom místě. Díky přehledu nabídek hypoték získáte potřebné informace pro vaše rozhodnutí, která nabídka nejvíce vyhovuje právě vašim potřebám a představám.

Refinancování hypotéky

Pokud již máte uzavřenou hypotéku a z nějakého důvodu nejste spokojeni s nastavenými podmínkami, můžete zvážit možnost využití možnosti refinancování hypoték, kterou nabízí velká část tuzemských bank. Hlavní výhoda spočívá v tom, že získáte nové nastavení způsobu a výše splátek, které si můžete nově upravit podle vašich potřeb, aniž byste museli rušit či vypovídat původní hypotéku. Banka jednoduše převezme závazky za vás a dohodne si s vámi způsob splácení.

Hypotéky na českém trhu

Hypotéky nabízí na českém trhu společnosti, které mají udělenou bankovní licenci od České národní banky, tedy jde o bankovní domy. Jednou z nejznámějších je například hypotéka České spořitelny. Hypotéka je klasický bankovní produkt, který se vyvíjel již od starého Říma. Hypotéka je dlouhodobá půjčka, uzavřená za účelem pořízení vlastního bydlení, tedy většinou nákupu nebo stavby nemovitosti. Hlavní výhodou je možnost rozložení splácení na velmi dlouhou dobu. Před uzavřením hypotéky, je tedy velmi důležité porovnat všechny dostupné nabídky a rozhodnout se přesně pro takovou, která vám vyhovuje nejlépe.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství