09.06.2013 12:32

Hypoteční kalkulačka - výpočet hypotéky online, refinancování hypotéky

Hypotéka je pro každou běžnou domácnost zpravidla tím největším závazkem za celou dobu. Pořízení vlastního bydlení je snem každé rodiny či mladého člověka. Ke získání bydlení jsou ale potřeba takové prostředky, které obvykle mladí lidé nemají a proto si musejí na bydlení půjčit. Půjčka na vlastní bydlení se jmenuje hypotéka. Hypotéka je finanční produkt - půjčka, která je účelově vázána na konkrétní nemovitost, kterou si díky ní můžete pořídit.

Hypotéky na našem trhu nabízí více než deset bank, je tedy při pořízení hypotéky opravdu z čeho vybírat. Každá nabídka je trochu odlišná a to nejen ve výši úroků, ale třeba i v podmínkách jejího splacení. Jak se tedy zorientovat v široké nabídce hypoték? Nejjednodušším nástrojem je hypotéka kalkulačka. Což je online porovnávač nabídek více bank najednou a nalezení té nejvhodnější nabídky, podle vámi zadaných parametrů. Online hypoteční kalkulačka je pro výpočet hypotéky velmi užitečný nástroj.

 

Díky kalkulačce hypoték, získáte výhodnější nabídky, než které banky běžně inzerují. Nejnižší úrok, který lze v současnosti pomocí nástroje hypotéka kalkulačka získat, je již 1,78 %.

 

Kromě klasické hypotéky můžete na našem bankovním trhu najít také produkt, který se jmenuje refinancování hypotéky. Refinancování hypotéky je vlastně převzetí hypotéky od jiné banky a nastavení pro vás vhodnějších splátek, které jsou zpravidla nižší a lépe rozložené.

 

Dalším typem hypoték je takzvaná Americká hypotéka. Americké se jmenuje proto, že její původ je v USA, kde je velmi oblíbená. Jde o klasickou půjčku, kdy je zastavená již existující a tím kdo si půjčuje, vlastněná nemovitost. Americkou hypotéku můžete získat i v Česku, v nabídce ji má celá řada bank.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství