18.06.2012 11:32

Hledáte opravdového elektro specialistu?

Zvažujete nákup nové ledničky, mrazáku, pračky nebo elektro vybavení do bytu či firmy? Pak byste se měli porozhlédnout po prodejcích, kteří mají dlouholeté zkušenosti s prodejem elektro zařízení, a hlavně jsou osvědčení tisíci zákazníků jako spolehliví a důvěryhodní prodejci. Mezi takové patří společnost ELEKTRA PV s.r.o., která byla založena již v roce 1992. Společnost ELEKTRA PV s.r.o., dnes také provozuje úspěšný e-shop, který je certifikován řadou společností, například Sdružením ochrany spotřebitelů nebo Asociace pro elektonickou komerci. V dnešní době je důležité nakupovat prostřednictvím internetu u důvěryhodných obchodníků, kteří zaručují kvalitní servis v případě reklamace, nebo vrácení peněz. Důvěryhodnost u svých zákazníků si e-shop Levné elektro buduje již od roku 2004.

Nakupování prostřednictvím e-shopu Levné elektro je opravdu jednoduché. Nabídka sortimentu je členěna do přehledných kategorií, od volně stojících elektrospotřebičů po domácí dílnu a zahradu. Hlavní kategorie zboží se dále dělí do přehledných podskupin, zákazník tak velmi rychle nalezne spotřebič, který hledá. Samozřejmostí je kvalitní vyhledávání. Eshop Levné elektro nabízí velmi širokou nabídku doplňkových služeb například včetně levné dopravy na Slovensko. Další z doplňkových služeb je prodloužená záruka u vybraného zboží. Samozřejmostí je dodání českého návodu a to, i pokud při vybalování zjistíte, že jej zapomněl výrobce přibalit. Stačí jednoduše napsat na adresu uvedenou na stránkách e-shopu Levné elektro a český návod vám obratem přijde domů.

Při nakupování online je také důležité hlídat si, zda má e-shop zboží skladem a zda nebudete muset čekat na dodání zboží desítky dnů. Doporučujeme proto obrátit se na obchod, který je na elektro zařízení specializován. Elektro specialista vám zaručí včastnost dodání a také kvalitní servis v případě reklamace. U e-shopu Levné elektro jsou čekací doby minimální, protože většina zboží je přímo na skladě. Zboží získáte tedy velmi rychle a se širokým servisem.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství