13.08.2013 13:00

Garážová vrata

Garážová vrata jsou praktickou součástí venkovních staveb, ale také mohou být zajímavým estetickým prvkem domu či objektu. Předním výrobcem garážových vrat je v ČR společnost LOMAX. Volba garážových vrat závisí na celé řadě věcí. Předně je důležité zjistit, k jakému objektu mají být vrata připojena. Základní dělení je na průmyslová vrata a vrata k obytným objektům, tedy klasickým garážím. Další dělení garážových vrat je podle typu konstrukce a ovládání, které může být ruční či motorové. Samozřejmostí je také možnost výroby garážových vrat na míru, odpovídající přesně danému objektu.

Garážová vrata LOMAX se dále dělí podle typu konstrukce a způsobu rolování na sekční, posuvná, rolovací a průmyslová. Sekční garážová vrata jsou nejpoužívanějším typem garážových vrat. Skládají se z několika sekcí, které tvoří přední část vrat. Sekce jsou spojeny navzájem a zajíždějí v kolejnicích pod strop garáže. Výhodou sekčních garážových vrat je možnost vytvoření například větracího či pohledového okénka. Posuvná garážová vrata se liší způsobem zajíždění panelů, který je konstruován do strany ve vodorovném směru. Rolovací garážová vrat se skládají z plastových či hliníkových lamel, které zajíždějí do stropní části garáže. Výhodou rolovacích garážových vrat je úspora místa, kdy lamely zajíždějí do rolovacích prostoru umístěného nad vraty a v garáži je taky možné plně využít stropní části k jinému účelu.

Společnost LOMAX je jedničkou na trhu garážových vrat je v České republice. V nabídce garážových vrat LOMAX jsou všechny základní typy vrat včetně sekčních. Sekční garážová vrata stejně jako posuvná a rolovací vrata mohou být z jakékoli barvy, v nabídce garážových vrat LOMAX je téměř 2500 odstínů barev a laků. Další z předností garážových vrat LOMAX je 20-ti letá praxe s výrobou garážových vrat. V nabídce společnosti LOMAX nechybí také venkovní brány. 

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství