28.08.2012 13:19

Firemní akce na klíč

Prostředí firem je plné stresu a vysokého pracovního nasazení, proto se čas od času velmi hodí uspořádat firemní večírek nebo teambuilding, který stmelí a posílí pracovní kolektiv. V dnešní době už není potřeba vymýšlet svépomocí uspořádání večírku, či volnočasové aktivity pro pracovní kolektivy. Velmi snadno si stačí pro firemní akce najmout firmu, které vymyslí firemní akci přímo pro vás a vaši firmu doslova na klíč.

Kromě firemních akcí na klíč je možné objednat do vaší firmy také catering či taneční vystoupení. Jednou ze spolehlivých společností, nabízejících firemní akce je společnost vystoupeni.cz. Na jejich internetových stránkách naleznete přehledný katalog nabízených akcí, prostorů pro jejich pořádání cateringu a dalších služeb včetně dopravy. Samozřejmostí jsou dobré reference a dlouhodobá zkušenost s pořádáním firemních akcí.

Do portfolia nabízených služeb patří například barmanská show, mobilní casino nebo tradiční venkovská zabijačka, či zpěvačka Iva Fruhlingová. Mezi spokojené klienty patří vleké a úspěšné mezinárodní firmy i ryze české společnosti. Katalog s referencemi je samozřejmostí. Z velkých klientů, kteří si objednali catering, ci teambuilding je možné jmenovat například COCA-COLA, ČSOB a.s., ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE - Fakulta strojní, Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, či mobilní operátor VODAFONE.

Výhodami vystoupeni.cz je schopnost pružně reagovat na rychlé požadavky klienta, spolehlivost, zajištění kompletního servisu i dopravy zaměstnanců na místo firemní akce a široké portfolio nabízených firemních akcí. Hledáte li catering, nebo jen prostory pro firemní akce, víte kam se obrátit.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství